League of Legends r.

Niesamowity projekt skórki – Molten Zac!

O co dokładnie chodzi? Jeden z fanów tworzących koncepty skórek, 2 dni temu opublikował materiały dotyczące prac nad nowym skinem do Zaca. Ciekawi więcej? Zapraszam do artykułu!

7 marca zawrzało o nowym koncepcie wyglądu dla Zaunity. Dlaczego? Jest to projekt Noaha Warnera (jeżeli ktoś nie wie, to z pod jego procesora wyszła Snowdown Poppy), a jak niektórzy wiedzą, jego projekty są po prostu genialne, czego dowodem będzie również ten przypadek!

Biomasa z Zaun jest dość dziwnym bohaterem pod względem skórek, ponieważ posiada on po prostu malutkie pole manewru w tym wariancie… Od czasów wypuszczenia Pool Party Zaca minęło już trochę czasu i założę się, że jego mainy aż kipią. Jak można by było ich uszczęśliwić? Bez dalszego przeciągania, przedstawiam tytułowy projekt!

Molten Zac

Według mnie ten koncept jest po prostu genialny i wyczekuję już podchwycenia tego przez Riot!

Oczywiście nie mam głosu jako jedyny (chociaż to wyjątkowo uciążliwy głos), dlatego aby zachęcić twórców do powzięcia tego konceptu, piszcie na Reddicie, Twitterze, na samym LoL-u, na poczcie prorosyjskiej i tak dalej.

Dodam tylko, że ten skin jest wart sto razy tyle niż jakiś “Pug’Maw” (który swoją drogą naprawdę jest jakąś kpiną…)!

Jak Wam się spodobał fanowski, lecz jakże profesjonalnie zrobiony koncept nowej skórki dla Zaca? Gdyby takową wypuścili, kupilibyście ją? Czy podzielacie moje zdanie na temat nowego skina dla Koga i dlaczego? Czy będziecie bać się w nocy po zobaczeniu powyższych materiałów z samego dna piekielnej otchłani szatana? Piszcie śmiało w komentarzach, moje truskaweczki!