League of Legends r.

Niesamowity cosplay Pyke’a

Sprawdźcie, jak z pomocą dobrego stroju, makijażu i obróbki można przenieść bohatera League of Legends do rzeczywistości!

Wczoraj jeden użytkownik Reddita o nicku „Capta1n_Stoner” dodał zdjęcia ze swojej sesji cosplayowej. W dość krótkim czasie post zyskał prawie 4800 punktów i został zalany komentarzami pełnymi niedowierzania.

Jak pisze cosplayer, była to jego pierwsza profesjonalna współpraca z Riot Games Russia & CIS. Zrobienie makijażu zajęło pięć godzin, a sesja zdjęciowa pod wodą – około siedem. Była to wyczerpująca praca, ale efekty są niesamowite.

Spójrzcie tylko na zdjęcia z niej!

Momentami trudno uwierzyć, że to prawdziwy cosplay i zdjęcia, a nie jedynie rysowana praca. Z tego względu autor dodał później również zdjęcie bez obróbki oraz krótkie wideo, które potwierdzają, że faktycznie, na grafikach widzimy człowieka w kostiumie.

“Capta1n_Stoner” tłumaczy, że sesja bez odpowiedniego tła wyglądała źle, a budowanie dekoracji pasujących do Bilgewater zajęłoby zbyt dużo czasu oraz byłoby ogólnie kłopotliwe. Obrobienie zdjęć komputerowo było więc najlepszym wyjściem.

Tutaj z kolei obejrzycie nagranie z cosplay’em w akcji!

Niestety twórca nie zostawił po sobie żadnych linków do social mediów.

Jak Wam się podoba? Lubicie tak obrobione graficznie sesje?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.