Niesamowite leczenie Camille z W! Ponad 5000 HP!

Nowo wprowadzeni bohaterowie są zazwyczaj “troszkę” Overpowered. Sprawdźcie jakie leczenie z W potrafi osiągnąć Camille na PBE!

Chore leczenie Camille z W!

camille

Na początku przypomnę jak dokładnie wygląda jej W – Taktyczne Podcięcie!

Camille zbiera energię, którą następnie wysyła do przodu na obszarze stożka, zadając obrażenia wszystkim trafionym celom. Wrogowie znajdujący się w zewnętrznej części trafionego obszaru zostają znacznie spowolnieni i otrzymują dodatkowe obrażenia, zależne od ich maksymalnego zdrowia, natomiast Camille zostaje uleczona.

Myślę, że nic dodawać już nie trzeba, więc zapraszam do oglądania!

Jak widać jest to ustawione, ponieważ w drużynie przeciwnej są same tanki, a przedmioty zbudowane przez gracza kontrolującego bohaterkę też nie wyglądają tak, jak powinny. Jednakże fakt, iż Stalowy Cień potrafi wyciągnąć ponad 5000 HP za trafienie całego teamu przeciwnika jest chory i uważam, że jej W powinno zostać lekko zmienione / znerfione.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej bohaterce i jej skillach zapraszam do tego artykułu >>CLICK!<<

A Wy co sądzicie o tej umiejętności? Powinna dostać nerfy czy niech zostanie taka, jaka jest? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

 

O autorze: HawkeyeHunter

HawkeyeHunter18-letni pasjonat gier komputerowych interesujący się programowaniem. Znawca wielu uniwersów fantasy, sci-fi i anime. W wolnym czasie trenuje z Goku.

  • Repcakus

    W nieustawionej sytuacji heal będzie o wiele mniejszy i trudniej tym trafić;)

    • Oops

      Ale teraz nadejdą OTP Mainy.. szybko znerfią to 😉