League of Legends r.

Niesamowite customowe skórki!

Witajcie. Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować niesamowite fanowskie skórki wykonane przez jednego z graczy! Tym razem przedstawię Wam skiny do strzelców!

Zapewne pamiętacie post z customową skórką do Miss Fortune, które była stylizowana na Sennę! Jeżeli nie, to zapraszam Was TUTAJ. Dzisiaj znalazłem kolejne ciekawe prace, jednak innego autora. Corbeau, bo tak nazywa się twórca, o którym dzisiaj będziemy mówić, postanowił stworzyć kilka skórek, które w większości wyglądają świetnie!

Poniżej znajdziecie kilka skinów autorstwa tego modera! Warto dodać, że filmiki prezentujące te skiny są wykonane dość profesjonalnie, niemal jak prezentacje skórek robione przez Riot. Linki do pobrania skórek, które Was interesują, znajdziecie pod filmikiem pokazującym daną skórkę.

Varus Woodland Sentry

DOWNLOAD

Ashe Dragon Hunter

DOWNLOAD

Caitlyn Manhunter

DOWNLOAD

Vayne Vampire Hunter

DOWNLOAD

I jak Wam się podobają skiny tego autora? Moim zdaniem Corbeau wykonał kawał świetnej roboty. Wszystkie skórki są zrobione starannie i wyglądają znakomicie (z wyjątkiem Caitlyn). Powiedzcie, co sądzicie o tego typu pracach w komentarzu!