Niesamowita kompilacja zagrań Katariną!

Przed wami kompilacja kilku niesamowitych zagrań zreworkowaną Katariną graną przez graczy z diamentu. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi!

Niesamowita kompilacja zagrań Katariną!

katarina_8

Myśleliście, że widzieliście już wszystkie zagrania Katariny? Być może tak było aż do jej reworku, ponieważ po reworku ta postać potrzebuje zdecydowanie więcej umiejętności aby coś nią zrobić. Zapraszam do oglądania!

Prawda, w niektórych zagraniach nie ma nic specjalnego, ale na przykład ta Quadra 1 vs 4 aż zapiera dech w piersiach i szczerze powiem, że chociaż gardzę tą postacią to kompilacja mi się bardzo podobała!

A co Wy sądzicie o tej kompilacji? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze: HawkeyeHunter

HawkeyeHunter18-letni pasjonat gier komputerowych interesujący się programowaniem. Znawca wielu uniwersów fantasy, sci-fi i anime. W wolnym czasie trenuje z Goku.

 • Patryk Hieronim Jachim

  szkoda że nie ma itemow pokazanych ale i tak zajebiste zagrania

 • xR

  Niezłe zagrania, dobry balans katy, dalej jest broken, ale nie można jej nazwać unsklilled championem 😀

  • Michał Jarek

   Gówno prawda, akurat teraz jest zbalansowana, dużo osób myśli, że tak nie jest bo po prostu zobaczyli dobre zagranie/a Katy, a że wklepała duży dmg to przecież od razu broken, ale nie wezmą pod uwagę faktu, że teraz aby wklepać ten dmg to trzeba dobrze pozbierać sztylety, a to nie jest łatwe…

   • xR

    Napisałem wszystko, co wymieniłeś, tylko musisz to sobie dopisać w mózgu, nie jest unskilled- trzeba poskakać, broken- fhuj dmg po zebraniu sztyletów, “dobry balans katy”, odpowiedziałeś “akurat teraz jest zbalansowana”, nie mam pojęcia o co Ci chodzi xD

   • Michał Jarek

    “…dobry balans katy, dalej jest broken” trochę inaczej to zrozumiałem lol