League of Legends r.

Nieoficjalny cinematic z Akali

Riot lubi zapowiadać nowe postacie, reworki czy nawet skórki z rozmachem, tworząc komiksy, opowiadania, czasami nawet powstaje z tej okazji cinematic. Wychodzi na to, że mogliśmy dostać takowy z nową Akali. Jak miał wyglądać?

Ostatnio Riot zorganizował dla swoich pracowników wydarzenie, gdzie przez trzy dni ludzie łączą się w grupy, żeby zrobić coś szczególnego. Mają na to trzy dni. Drużyna animatorów zdecydowała się zrealizować przynajmniej po części swoją wizję, jak mógł wyglądać cinematic na rework Akali.

Zobaczcie, jak to wygląda:

 

Warto podkreślić, że całość powstała w zaledwie 48 godzin (w końcu jeden dzień przeznaczono najprawdopodobniej na burzę mózgów i ustalanie szczegółów), więc trzeba przyznać, że w tak krótkim czasie ekipa wykonała świetną pracę!

Wychodzi na to, że Akali w cinematicu doświadcza ogromu zniszczeń i cierpienia w Ioni, ale trudno stwierdzić, czy są one spowodowane przez wojska Noxusu, czy kogoś z jej rodaków.

Co ciekawe, w dalszej dyskusji na temat tej animacji, jeden z pracowników Riotu przyznaje, że za około dwa tygodnie pojawi się nowy cinematic! Nowa postać, czy skiny z określonym lore? Zobaczymy!

Co sądzicie o tym krótkim cinematicu z Akali? Chcielibyście zobaczyć skończoną, oficjalną wersję?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.