League of Legends r.

Niemiecki koncern PG/H2W przejmuje How2Play

Niestety mamy dla Was smutną wiadomość. Z dniem dzisiejszym kończymy własną działalność na naszą witrynę przejmą Polscy Gracze

W 2011 roku, gdy kradłem Lupusowi portal H2P nie spodziewałem się, że dojdzie do dnia, w którym będę musiał ogłosić własny upadek. Z drugiej strony było to do przewidzenia, prowadziłem portal nielegalnie, nie płaciłem redaktorom, oszukałem tysiące firm, więc musiało się tak stać. Najmilej wspominam oszukane konkursy, gdzie nawet myszki za 20 PLN opylałem na OLX zdobywając swoje bogactwo. Dzięki H2P nauczyłem się DDoSów na konkurencję oraz kradnięcia artykułów z innych polskich portali o League of Legends. Za to wszystko teraz spotkała mnie kara. Nie wierzyłem, gdy ludzie pisali “H2P to gówno, za miesiąc padniecie” byłem głupi… mogłem coś posłuchać i się zmienić. Osoby wieszczące koniec miały rację. Żegnajcie.

W dniu dzisiejszym Kondominium Polsko Graczowskie pod How2Winowskim zarządem powierniczym przejmuje nasz portal za cenę 1 eurogąbki.

ŻARTOWAŁEM, BĘDĘ JEŹDZIŁ NA WASZYCH GARBACH KUHWY JEBANE. NIGDY NIE MIAŁEM LEPSZEGO PORTALU JEBANA POLSKOGRACZOWSKOHOW2WINOWSKA KUHWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. GIT GUD M8!