League of Legends r.

Nerfy Duskblade’a, zmiany w przedmiotach do jungli i w runach

Riot Meddler wypowiedział się, nad czym twórcy obecnie pracują odnośnie przedmiotów i run. Chcecie się dowiedzieć, nad jakimi zmianami Riot Games myśli w najbliższym czasie?

Meddler tak jak zwykle udostępnił krótkie info odnośnie tego, co Riot planuje zmienić w League of Legends w najbliższym czasie. Zastrzega sobie jednak, że to przemyślenia i mogą się jeszcze zmienić, jeśli coś odkryją w trakcie testowania. Odnośnie przedmiotów zaczynają się zabierać za patch 8.6, ponieważ skończyli pracę nad 8.5. Wśród przedmiotów interesują się takimi jak:

Przedmioty na junglę

2 potencjalne zmiany. Pierwsza to zmienienie sustainu, dokładniej brakującego zdrowia i many, by wczesne ganki były bardziej ryzykowne, tak jak parę sezonów temu. Mają na myśli to, by nie gankować z pełnym lub prawie pełnym zdrowiem. Zmiany mogą również pomóc tym leśnikom, którzy obecnie mają problem z clearem ze względu na limitowaną manę. Druga możliwa zmiana to spowolnienie clearu, by pierwsze ganki były trochę później niż obecnie.

Abyssal Mask

Zmiany mają dotknąć Maskę, by ta była bardziej dla tanków. Magowie dostają za dużo profitów z tego przedmiotu. Nie dość, że zmniejszają obrażenia od rywali, to jeszcze sami mają większe dzięki Abyssalowi. Nie jest to dobre dla gameplayu. Obecnie sprawdzają, czy zmniejszenie zasięgu aury wystarczy.

Duskblade of Draktharr

Nerfimy go – tylko tyle Meddler napisał o zmianach tego przedmiotu, ale mają w planach buffy jego użytkowników.

Locket of the Iron Solari

Myślą nad zmianami Locketa w taki sposób, by nie był już tak bardzo uniwersalnym przedmiotem, lecz Meddler pisze, że możliwe jest to, że zmiany tego przedmiotu nie wejdą w życie z patchem 8.6, ponieważ będą go długo testować.

Guinsoo’s Rageblade

Riot chce, by Guinsoo było też dobrym przedmiotem na postacie bijące w zwarciu. Chcą też zmienić moc Rageblade’a, by nie był aż tak silnym power spike’em, jak jest obecnie, oraz by był mniej silny w porównaniu do innych przedmiotów.

Odnośnie run Meddler poinformował tylko o trzech:

  • Manaflow Band – nerfy, więcej szczegółów wkrótce.
  • Presence of Mind – jest dobrym wyborem dla dużej ilości postaci. Chcą ją osłabić głównie dla stałych użytkowników tej runy ( mają pewnie na myśli Kassadina).
  • Conqueror – nowa runa wejdzie w życie z patchem 8.6.

To już wszystko od Riot Meddlera odnośnie run i przedmiotów, nad którymi Riot Games obecnie pracuje. Uważacie, że to dobre pomysły? Zapraszam do dyskusji!