League of Legends r.

Zmiany Banner of Command, Shureli, nerf Celerity oraz buffy Seju i Zyry?

Jesteście ciekawi jakie zmiany (oprócz tych związanych z ADC) znajdą się w patchu 8.11? Zapowiada się naprawdę dużo tego - m.in Banner of Command, Celerity, Shurelia, Kha'Zix i... buffy Seju?

Tak, Riot myśli nad tymi zmianami – powinny się one znaleźć na PBE 8.11 (które zaczyna się już we wtorek!).

  • Banner of Command/Nerf w Early

Wygląda na to że zespół balansujący chce aby był to item który będziemy kupować “potem”, aniżeli rushować go na pierwszy czy drugi przedmiot w grze. Podczas fazy gry na linii, BoC sprawia iż zanikają interakcje na linii, szczególnie na postaciach które potrafią skorzystać ze wszystkich statystyk BoC (m.in Sion).

Zmiany mogą obejmować zmianę bonusów które otrzymują miniony – coś jak skalowanie się bonusów z naszym poziomem.

  • Celerity – Nerf

Bardzo mocna runa, wydaje się że zdominowała drzewko Czarnoksięstwa. Jak zawsze, dodatkowy MS pozwala na zwiększenie farmy. W 8.10 ta runa otrzyma pomniejsze zmiany, aczkolwiek Meddler jednoznacznie powiedział iż zapowiadają się jakieś większe zmiany.

Zespół w Riocie ma kilka rozwiązań: dodatkowy MS tylko w walce lub po użyciu umiejętności.

  • Shurelia – Zmiany

W tym momencie bardzo mocna dla postaci które korzystają z tego przedmiotu dla wyłącznie swojej korzyści (Vlad, Singed etc.), a nie dla swojego zespołu.

Zapowiadają się zmiany które spowodują iż postacie które korzystają z tego przedmiotu z przeznaczeniem dla “całego zespołu” otrzymają buffy, a inni – co najmniej nie będzie to wzmocnienie, najpewniej osłabienie.

Zmiany postaci

  • Kontynuacja pracy nad Kha i Taliyah

Zmiany te miały wejść jeszcze do 8.10, ale z różnorakich względów potrzeba było więcej pracy.

  • Seju i Zyra

Mniejsze zmiany obu tych postaci; Seju oberwała za bardzo i jej WR spadł znacząco. Zyra z kolei może otrzymać buffy na jej roślinki.