League of Legends r.

Nerf dżungli w śródsezonie?! Miss Fortune i Varus z nowym VO?!

Myśleliście nad tym co się może zmienić w dżungli? Spoiler: te zmiany zabolą część osób. No i sprawa Varusa i MF - czy czas na nowe VO (MF dostała właśnie skina Ultimate, yay!).

Zacznijmy od tego pierwszego:

Zmiany dżungli w 8.10

(a raczej zapowiada się to na “Nerf dżungli w 8.10”)

Zapowiada się na to że oprócz zmian bota (te w małej części pojawią się już w patchu 8.8!), Riot zmieni także kilka innych rzeczy – zaczynając od dżungli!

  • Zmniejszenie zdrowia na pierwszym clearze

Nie, to nie żart – Meddler naprawdę przekazał że problemem w tym momencie są dżunglerzy którzy mają za dużo zdrowia po pierwszym czyszczeniu dżungli i w efekcie mają zbyt dużo zdrowia na pierwszych gankach.

Dołożę jedno słowo od mojej osoby: to może zabić część postaci która w tym momencie na problemy z pierwszym clearem. Postacie takie jak WW czy Trundle dostaną lekkiego nerfa, ale ich to nie zaboli tak bardzo jak zabójców czy właśnie postacie które w tym momencie radzą sobie po prostu słabo.

  • Wolniejsze levelowanie na pierwszym clearze lub dwóch

To nie brzmi dobrze.

  • Zmiany przedmiotów etc.

Nowe VO Miss Fortune i Varusa

VO = VoiceOver => nowy głos postaci

Zapowiada się że tak – obie te postacie dostaną nowe głosy w niedalekiej przyszłości. Niedalekiej, ale niestety nieokreślonej. Dodatkowo w przypadku MF nie będzie to generalna aktualizacja ze skinami.

Jak pewnie wiecie (lub nie) Varus chwilę temu otrzymał kompletnie nową historię, stał się trzema osobami (znaczy… wiecie) w jednej – jego nowe VO może być naprawdę ciekawe.