League of Legends r.

Najsilniejsi, gdy wymasterowani – patch 7.5/6

Witajcie! Dzisiaj rzucimy okiem na bohaterów, którzy są w stanie zrobić najwięcej dobrego dla swojej drużyny, gdy są wymasterowani przez ich graczy.

Zaznaczamy – lista nie została opracowana przez zespół H2P.

Wymienione postaci zawdzięczają swoją pozycję dzięki zadawanym obrażeniom, posiadaniu umiejętności, które są pożyteczne dla całej drużyny i łatwego unikania tych wypuszczanych przez wrogów.

Najsilniejsi, gdy wymasterowani

Górna aleja

Najlepsi, gdy wymasterowani

Możecie nazywać ich, jak chcecie. Są w stanie jednak zrobić bardzo dużo dla swojej drużyny, gdy kierują nimi dobrzy gracze.

Fiora – Z łatwością i świetnie radzi sobie na linii, nawet przeciwko tankom. Po zdobyciu podstawowych przedmiotów jest w stanie poprowadzić grę do zwycięstwa bez większych problemów. Riposta (W) pozwala jej uniknąć sporej ilości umiejętności, więc w dobrych rękach bardzo trudno o jej śmierć.

Gangplank – Jego superumiejętność pozwala mu pomóc drużynie bez zejścia na odpowiednią linię lub teleportu. Swoimi świetnie ustawionymi beczkami może całkowicie zmienić oblicze walki.

Warci wyróżnienia: Ekko, Irelia, Jayce, Quinn, Rumble.

Dżungla

Najlepsi, gdy wymasterowani

Od pewnego czasu właśnie ta piątka dominuje dżunglę – raczej nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Graves – Postrach, który nie musi zbliżać się zbyt blisko, w celu zadania ogromnej ilości obrażeń. Jego ult jest wykończeniem, które możemy przybliżyć do AOE superumiejętności Caitlyn. Kolejną zaletą jest świetny clear obozów stworów.

Warci wyróżnienia: Elise, Gragas, Hecarim, Kha’Zix, Rengar.

Środkowa aleja

Najlepsi, gdy wymasterowani

Czarodziejki zawładnęły środkową aleją – chwila… Zed?

Zed – Zabić strzeżonego ADC i nie umrzeć w końcowej fazie gry jest bardzo trudnym zadaniem Zeda. Pomimo nerfa na Edge of Night przedmiot ten jest cały czas składnikiem na sukces – dlaczego? Nawet 5 sekund pozwoli mu szybko przedostać się do swojej przyszłej ofiary.

Ahri – Powrót lisicy w wielkim stylu! Świetnie radzi sobie przeciwko większości magów. Ma ogromny potencjał do gankowania pozostałych linii. Poza tym – posiada ucieczkę, jedno z najsilniejszych ograniczeń ruchu i świetny push.

Warci wyróżnienia: Anivia, Brand, Cassiopeia, Ekko.

Strzelcy

Najlepsi, gdy wymasterowani

Wraz z buffami przedmiotów wracają bohaterowie – Twitch, Ezreal, Vayne, Lucian – właśnie oni najbardziej korzystają ze wzmocnień w BotRK-u.

Lucian – Po buffach zawitał po raz kolejny do mety. Świetna każda faza gry i zmiany w BotRK-u pozwoliły mu zająć miejsce w czołówce. Dla gracza, który w pełni opanował Kleryka Broni, mały zasięg nie będzie większym problemem.

Warci wyróżnienia: Ashe, Draven, Jhin, Jinx, Kog’Maw, Sivir.

Wsparcie

Najlepsi, gdy wymasterowani

Lulu – Nerfy w kierunku Zyry wywołały fazę, podczas której gracze starali się wyszukać kolejnych ciekawych i solidnych picków. Lulu oferuje świetną ochronę dla wybranego sojusznika, a jej ultimate pozwala uwolnić jego bestię. Przyspieszenie i świetny poke w early są kolejnymi powodami, dla których zajęła ona pierwsze miejsce w tym zestawieniu.

Blitzcrank – Świetnie wymierzane graby są w stanie łatwo zagwarantować kolejne zabójstwo dla swojej drużyny. Podczas, gdy w mecie są bardzo krusi bohaterowie wsparcia, jeszcze bardziej może dominować linię. Prosta czynność, o której łatwo niepowodzenie – niestety.

Warci wyróżnienia: Alistar, Bard, Braum, Karma, Sona, Soraka.

Gwarantujemy, że dzięki wymasterowaniu danej postaci jeszcze prościej będziecie zdobywać zwycięstwa na swoje konto. Skorzystacie więc z powyższego zestawienia? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!