League of Legends r.

Najsilniejsi bohaterowie z nowymi runami

Od kilku dni na publicznych serwerach możemy cieszyć się zupełnie nowym systemem run. Gra z całą pewnością na tym zyskała, jednak wraz z wywróceniem do góry nogami statystyk bohaterów niektórzy mogą okazać się silniejsi od pozostałych. Kto więc zdaje się dominować rozgrywkę?

Kto jest OP?

Na to pytanie odpowiada nam Meddler w swoim regularnym cyklu przemyśleń dotyczących aktualnego stanu rozgrywki. Oto kto według riotowych statystyk jest aktualnie najsilniejszym pickiem:

  • Yorick wydaje się za silny. Jest to najprawdopodobniej wynik tego, że jego Q zadaje teraz dodatkowe obrażenia wieżom, a nie synergii z pewnymi runami.
  • Sona wygląda na naprawdę dominującą z szerokim wyborem działających na niej keystone’ów. Nie mamy jeszcze pewności, czy jest to bezpośrednio problem z jej siłą, czy może po prostu lepiej udaje jej się wykorzystywać potencjał poszczególnych run, które same w sobie mogą być przesadzone.

Testujcie więc póki czas, bo prawdopodobnie już wkrótce zostanie wypuszczony hotfix, który powinien nieco złagodzić chaos, który wywołały przedsezonowe zmiany.


A co według Was jest aktualnie broken? Macie swoje sekretne OP-eki, którymi doprowadzacie wrogów do łez? Piszcie w komentarzach!