League of Legends r.

Najlepsze skiny świąteczne od fanów

Dzisiaj będzie podobnie do naszej serii 5 Top skinów dla... jednakże w klimacie świątecznym!

Tak jak w mojej serii, umieszczone zostaną najlepsze prace, a sam ranking uzależniony jest od moich poglądów. Wybaczcie też, jeśli jakiś skin nie znalazł się w zestawieniu!

10.
Świąteczna Nami, która ukazuje jedynie jej głowę nie mogła znaleźć się wyżej! Potencjał jest, ale wykonanie już niezbyt.

9.
Świąteczna Zyra. Pomysł jak najbardziej dobry, ale wykonanie według mnie dość słabe, a to właśnie jakość jest najwyżej oceniana. Może przekona was kolejna praca.

 

8.
Świąteczny Ezreal. No każdy Taric by się pokusił na taki prezencik, if you know what i mean.

7.
Świąteczna Janna, wygląda dość ciekawie. Potencjał jak najbardziej jest, mogłaby mieć burzę śniegu jako [R].

6 i 5.
Świąteczna Riven oraz Caitlyn wyglądają bardzo cukierkowo, przez co kojarzą się ze świątecznymi słodzyczami!

4.
Świąteczna Soraka. Jej kopytka niesamowicie odzwierciedlają renifery. Może Soraka zsyłała by taką gwiazdę betlejemską?

3.
Oczywiście nie mogło zabraknąć lisicy Ahri, za którą tak każdy szaleje (oprócz mnie) Czekam na wasze komentarze ”dendrofilia 100%”, bo lepiej być zoofilem :))

2.
Śnieżna Syndra pierwotnie miała znaleźć się na pierwszym miejscu, ale w rankingu są skiny świąteczne, a nie śnieżne dlatego ostatecznie ze względu na niesamowitą pracę pozwoliłem jej zagościć na drugim miejscu.

1.
Kto inny mógł się tutaj znaleźć? Według mnie skin wygląda niesamowicie i już widzę ten potencjał co do umiejętności (np. te z poprzedniego skina). Jakość wykonania też nie jest zła (na pewno lepsza niż poprzedniej Zyry). Chcę dodać, że skórkę podesłał mi jeden z czytelników.

To by było na tyle ze świątecznej edycji fanowskich skinów.  Jak podobały wam się skiny? Dodalibyście jakieś? Może uważacie, że któryś skin powinien znaleźć się wyżej/niżej? Dziękuję za uwagę, zapraszam do dyskusji oraz życzę każdemu wesołych świąt!