Najlepsze mainy Riven!

W tym artykule przedstawię najlepszych graczy białowłosej, toksycznej i jednej z bardziej znienawidzonych postaci na Polach Sprawiedliwości – Riven!

Osobowość niesamowicie kontrowersyjna pod względem… wszystkiego. Często jest nazywana noob champem wyłącznie dlatego, że nas ograła. Panuje wśród wielu stereotyp, że Króliczek to niezwykle prosta w działaniu, niezbalansowana i oneshotująca skacząca śmierć.

Po części grupa tych ludzi ma rację i chodzi oczywiście o drugi fragment tego stereotypu. Wszystkich uważających wygnańca za postać, w której do zrobienia świetnego pentakilla wystarczy jedynie losowo wciskać Q, W, E i R, zapraszam do obejrzenia poniższego filmiku obrazującego, jak wiele umiejętności i wysiłku należy włożyć w perfekcyjne combo.

Opanowanie, maksymalne skupienie, przewidywanie ruchów przeciwników, balans na granicy życia i zaświatów, a jednak to całe poświęcenie nie odbiera należytego uznania. Może teraz przynajmniej część zastanowi się, zanim po pięknym zagraniu tytułowego obiektu hejtu napisze: “YOU SUCK BRONZE 10”.

Na zakończenie dodam tylko, że osobiście filmik bardzo mi się spodobał. Gdy zobaczyłem taki zbiór akcji, zdałem sobie sprawę, że należał mi się ten ban na czat w sezonie 5 za obrażanie jakiegoś top lanera (nie mogę sobie przypomnieć, kim on grał…).

Jak oceniacie powyższe wykopalisko z YT?  Czy chcielibyście widzieć więcej tego typu montaży? Co uważacie o samej Riven? Piszcie śmiało w komentarzach!

O autorze: Ang3L

Ang3LZawodowy wyjaśniacz, moje hobby to skakanie z podłogi, LoL, i wyśmiewanie graczy CS.GO. Byłem na księżycu dwa razy. Posiadam ukryty talent do telekinezy i przedstawień teatralnych. Umiem latać!

 • sewer

  Fajnie, ale temu panu dajcie kawałek korekty albo zabierzcie klawisz z przecinkiem 🙂

  • Ang3L

   I tyle się dostaje za zarwane nocki…
   NIEWDZIĘCZNE, SOCJOPATYCZNE, ZŁODZIEJE! Jak da się komuś paznokieć, to poprzestanie on dopiero na kostkach
   ._.

 • xR

  zamierzacie dodać wszystkie brąz czempy? xD

  • Kasahara

   taki cel!

   • xR

    <3 kc Adam

  • Ang3L

   Myślałem, że ludzie jednak się uczą…

   ale się myliłem