League of Legends r.

Najlepsze buildy? LoLTheory przychodzi z pomocą

Często macie problem z wyborem najlepszych przedmiotów dla Waszego bohatera? Zastanawiacie się, dlaczego Bloodthirster na Sorace nie działa, choć leczy? Jeśli tak, to koniecznie odwiedźcie LoLTheory, które przeanalizuje wybrane buildy oraz wyświetli win rate poszczególnych itemów i run dla każdej postaci!

UWAGA!

Poniższa strona powinna być dla Was czymś w rodzaju informatora, który ukierunkuje Was na właściwe tory budowania danego championa. Nie kopiujcie buildów 1 do 1 ponieważ często lepiej jest po prostu zainwestować w przedmiot, który sprawdzi się tylko w danej sytuacji. I tyle… Po prostu myślcie. Link poniżej:

LoLTheory

No to szybki poradnik dla ogarniętych inaczej. Wybieracie bohatera, o którym wiecie tyle co o rozwiązywaniu zadań z gwiazdką, jego rolę/linię, a następnie klikacie po kolei itemki, które Waszym zdaniem powinny być budowane. Są to najczęstsze wybory innych graczy, a do każdego z nich przypisane jest odpowiednio wysokie lub niskie win-ratio. Jeśli skręcicie już coś wyjątkowo OP albo kupę, która podchodzi pod ID bana, to cały build otrzyma uśrednioną szansę na zwycięstwo. Oczywiście pod uwagę trzeba brać jeszcze takie czynniki jak kompozycja drużyny wroga, odporności które kupili oraz to czy Wasz bot to zwierzęta, które przyszły na mida mając 0/10.

Po prawej stronie macie również rekomendowane runy, które podzielone zostały na te, które cieszą się największą popularnością oraz te dobre. Tylko sprawa wygląda tu podobnie jak z itemkami. Myślcie i dostosujcie runy do danej sytuacji.


Skorzystacie? Co myślicie o tego typu stronach? Dobre, czy może gracze sami powinni odkrywać grę? A może macie dość noobów, którzy nie potrafią się budować i macie nadzieję, że LoLTheory nieco im pomoże… Piszcie w komentarzach!