League of Legends r.

Jaka umiejętność ma najdłuższy cooldown?

Zastanawiałeś się, która umiejętność ma najdłuższy cooldown? Dowiesz się tego z mojego krótkiego zestawienia!

4 minuty czekania na jedną umiejętność? 3 minuty zanim znowu będziesz mógł wcisnąć upragnioną R-kę? Przed Wami krótki ranking umiejętności, na które przyjdzie nam poczekać stosunkowo długo zanim użyjemy je po raz kolejny. Czasy odnowienia umiejętności innych niż te pasywne, są podane na pierwszym poziomie umiejętności oraz bez uwzględnienia przedmiotów i run na CDR.

Umiejętności, na które czekamy wyjątkowo długo

120 s – Zestawienie otwiera Wilczy Łowca oraz jego Krwawe Łowy 

180 s – Tyle wynosi czas odnowienia Dziedzictwa Shurimy   naszego Gołębiego Imperatora!

180 s – Właśnie zgankowałeś botlane, ale widzisz przeciwnego junglera na topie i chcesz jak najszybciej go zcountergankować? Upewnij się, że Twój Pośpiech Pustki  nie jest na trzyminutowym cooldownie!

180 s – Czyżbyś zginął od Kanonady  przeciwnego Pirata? Na szczęście możesz czuć się bezpiecznie przez 180 sekund, ponieważ właśnie tyle czasu Gangplank będzie ładował swoje działa.

180 s – Właśnie użyłeś  Wsparcia na swoim junglerze, żeby nie padł od Grompa i widzisz, że Twój ADC umiera od 15/1 Vayne? No cóż, może za 3 minuty uda Ci się go uratować.

180 s – Ściana Tkaczki  jest bardzo przydatna podczas wycieczek między alejami oraz w czasie walk o Smoka/Barona. Jednak używaj jej rozważnie, ponieważ długo poczekasz zanim znowu przejedziesz się na ścianie.

200 s – HALOO KARTHUUUS!? Zastanawiałeś się, czemu Twój Żniwiarz nie użył umiejętności  specjalnej? Następnym razem nie obwiniaj gracza, tylko wysoki cooldown Rekwiem

240 s –  Przyjdzie nam poczekać 4 minuty zanim znowu będziemy mogli zmienić się w jajko, dzięki Odrodzeniu  naszego ukochanego ptaszka.

240 s – Dokładnie tyle musimy odczekać między odebraniem kolejnej Przesyłki Specjalnej 

 

240 s – Przypadkowo wybrałeś Teemo jako cel do upolowania, mimo tego że jest AFK? Jaka szkoda! Przez najbliższe 4 minuty nie zbierzesz stacku ze  Znaku Wiecznych Łowców

300 s – Oto i nasz zwycięzca! Właśnie przeżyłeś dzięki  Podziałowi Komórkowemu? Więc lepiej uważaj, bo przez najbliższe 5 minut nie będziesz mógł liczyć na swoje małe glutki.

 

Przyznacie, że na niektóre umiejętności czekamy zdecydowanie za dużo. A może jednak czasy odnowienia są odpowiednio zbalansowane?