League of Legends r.

Najbardziej przydatne linki z LoL-a

Każdy dobrze wie, że oficjalna strona League of Legends to nie jedyny link, który gracz powinien znać. Przed Wami zbiór najbardziej przydatnych stron, jeśli chodzi o LoL-a.

2ez.gg

2ez.gg łączy kilka przydatnych innych stron, zapewniając szybkie przełączanie się między nimi. Są to m.in: subreddit LoL-a, newsy z oficjalnej strony North America, streamy na Twitchu z LoL-a, LoLWiki, Esportspedię, LoLKinga i inne! Autor odwalił świetną robotę w odnalezieniu tego wszystkiego i zebraniu do kupy.

OP.GG

Na OP.GG mamy praktycznie wszystko. Statystyki postaci z każdego serwera, nasze ostatnie mecze, KDA na rankedach, znajomi, z którymi najczęściej gramy, runy i wiele więcej. Do tego dochodzi możliwość podpatrzenia z kim i przeciwko komu gramy już w czasie ładowania gry.

OP.GG ma również swoją wersje Multi, która pozwala nam wyszukać informacje o wszystkich naszych sojusznikach naraz.

RiftKit

RiftKit ma 2 interesujące “tryby”. Pierwszym z nich jest LoLPlanner, który pozwala zarówno na interaktywną edycję mapy (świetne do planowania taktyki: możesz umieszczać control wardy i wskazać, w jakim czasie należy to zrobić; przemieszczać championów i wskazywać drogę, jaką powinni się udać, rysując ją ołówkiem). Natomiast PingMe pozwala na śledzenie meczów przyjaciół dzięki swojemu Androidowi.

 

Champion.gg

Champion.gg oferuje statystyki każdego bohatera na różnych pozycjach oraz na różnych dywizjach. Prócz samych win rate’ów możemy poznać najlepsze runy czy też buildy dla danych bohaterów.

Probuilds

Probuilds.net jest idealnym miejscem do sprawdzania czym grają prosi. Mamy podgląd na runy, buildy czy też przeciwko komu grają profesjonalni gracze określonymi postaciami. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą przetestować jakąś postać, a nie wiedzą, co na nią brać.

DreamTeam

Szukasz drużyny lub brakuje Ci kogoś do swojej ekipy? DreamTeam.gg może Ci w tym pomóc. Posiada ona szeroką gamę kryteriów: przez dywizje czy wiek potencjalnych członków, aż po ich role ( np. Shotcaller) lub cele ( np. granie turniejów o RP/gra 4fun). Można też poznać graczy z zagranicy, ponieważ na tej stronie są nie tylko Polacy.

Strony warte uwagi

  • Championify – możemy tu pobrać aplikację, dzięki której co patch możemy ściągnąć najlepsze buildy do wszystkich bohaterów.
  • Blitz – tutaj również mamy link do aplikacji. Analizuje ona nasz champion select, dając informacje z kim gramy oraz na bieżąco poleca nam jakie postacie powinniśmy wziąć, by skontrować rywali. W czasie ładowania gry daje nam podgląd na statystyki rywali. I to wszystko na naszym pulpicie.
  • Sketch League – nudzicie się ze znajomymi, bo macie ktoś ma np. leavebustera? Mam coś dla Was dla zabicia czasu. Sketch League to kalambury o League of Legends. Co może namalować rysujący? Może zostać my wylosowana m.in postać, skin czy przedmiot.