League of Legends r.

League of Legends: Najbardziej pomocne dla teamu ulty

Czym zagrać, żeby się nie narobić, a zwyciężyć? Przedstawiamy Wam listę najbardziej pomocnych dla zespołu super umiejętności.

Najbardziej pomocne dla teamu ulty

Wybrane przez nas umiejętności nie wymagają poświęcenia, takiego jak podejście do wroga.

Soraka

Gwiezdne Dziecko z łatwością może pomóc sojusznikowi na drugim końcu mapy, którego pasek zdrowia zmniejsza swój zasób z każdą sekundą. Poza tym uleczysz innych sojuszników, którzy nie pogardzą takim wzmocnieniem.


Poppy

Strażniczka Młota wraz z wymierzanym Osądem Strażniczki zajmuje kolejną pozycję na naszej liście. Umiejętność ta pomoże Wam szybciej wyeliminować mniej odporne na obrażenia jednostki, przez co możecie zająć się smokiem, baronem, zgarnąć wieżę lub nawet grę. No i fajnie.


Sivir

Jak łowić, to na całego – Wielkie Łowy, czyli super umiejętność Pani Wojny z pewnością pomoże Twojej drużynie łatwiej wydostać się z miejsca walki lub zainicjować ją. Pamiętajcie, że na wyższych poziomach tego spella jeszcze szybciej będziecie w stanie do tego doprowadzić.


Taliyah

Dolna aleja nie radzi sobie z wizytami przeciwnego leśnika? Nie ma problemu – użyj Ściany Tkaczki i bez najmniejszego problemu zemścicie się na nich. Pamiętaj, że umiejętność ta ma długi czas odnowienia – używaj jej więc sensownie i staraj się zgarnąć tak dużo, jak to możliwe – przykładowo wieże, smoka.


Ashe

Łap Kryształową Strzałę! Użyj jej, a być może pomożesz swojemu sojusznikowi na górnej lub środkowej alei zdobyć zabójstwo. Możesz z dowolnego punktu na mapie rozpocząć walkę, a nawet uratować towarzyszy od niebezpieczeństwa.


Zilean

Druga Szansa niczym w serialu TVN! Nie przejmuj się, zaraz pomożesz w dokonaniu tego, czego zabroniła śmierć. Czego chcieć więcej?


 Orianna

Mechaniczna Baletnica swoją Falą Uderzeniową z łatwością wygra większość walk drużynowych. Przemyślcie jej wybór i nie poddawajcie się, gdy Wasz zespół nie radzi sobie najlepiej we wczesnej fazie rozgrywki.


Taric

Chodź zobaczyć moje klejnoty… Aura, którą możesz nałożyć nawet na całym zespole może okazać się kluczowa do osiągnięcia Waszego celu. Przeciwnik świetnie wymierzył swoją umiejętnością? Ups, niestety zablokowałeś wszystkie nadchodzące w Waszą stronę obrażenia…


Rumble

Uroczy Yordl dzięki swojemu Wyrównywaczowi oddzieli, spowolni i prawdopodobnie przyczyni się do śmierci wrogów. Możecie wykorzystać go na wiele sposobów – każdy z nich ma swoje plusy.


Jakie inne umiejętności pomogą całej drużynie osiągnąć zwycięstwo? Dajcie znać w komentarzach.