League of Legends r.

Nagrody za grę na Twisted Treeline. Część graczy dostanie je dopiero na początku 2020 roku

Spokojnie, otrzymacie swoje ikonki... tylko nie tak szybko.

Oficjalny komunikat Riotu:

Chcemy zaktualizować informacje dotyczące nagród pamiątkowych Twisted Treeline przeznaczonych dla graczy, którzy rozegrali więcej niż 10, 50 i 100 gier w tym trybie gry przed jego wycofaniem. Na początku informowaliśmy, że nagrody przekażemy wszystkim kwalifikującym się graczom w patchu 9.23, ale niestety wręczenie całej puli nagród przeciągnie się do początku następnego roku.

Jak zapewne wiecie, w 2012 roku tryb Twisted Treeline przeszedł przeróbkę. Ta przeróbka sprawiła, że w pobranej początkowo puli danych graczy kwalifikujących się do odbioru nagród pojawiły się pewne nieścisłości. Właśnie odkryliśmy, że dane niektórych graczy nie trafiły do puli nagrodzonych, i nie otrzymali oni jeszcze nagród. Pracujemy nad tym, aby przywrócić dane graczy sprzed 2012 roku, ponieważ pragniemy jak najszybciej wręczyć wam nagrody.

Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za waszą cierpliwość i zrozumienie! Jeśli znajdujecie się wśród tych, którzy nie otrzymali nagród, prosimy, żebyście wstrzymali się do początku 2020 roku ze zgłaszaniem tego do Wsparcia Gracza.

Co to oznacza?

  • Nagrody za TT zostaną rozdane na początku 2020 roku.
  • Riot pracuje nad odzyskaniem danych graczy TT sprzed 2012 roku, by wręczyć im nagrody.

Nagrody za grę na Twisted Treeline

Twisted Treeline zniknęło po zakończeniu sezonu 19 listopada.

W tym roku nie będzie chromy dla Twisted Treeline.

  • Gracze, którzy rozegrali więcej niż 10 gier na Twisted Treeline w okresie życia mapy, otrzymają ekskluzywną ikonę.
  • Gracze, którzy rozegrali ponad 50 gier, otrzymają tę ikonę i ekskluzywną emotkę.
  • Gracze, którzy rozegrali ponad 100 gier, otrzymają dwie pierwsze nagrody i trzecią, którą jest ograniczona czasowo ikona.