League of Legends r.

Nagrody za niepopularne role

Dynamiczna kolejka gości na Summoner's Rift już od jakiegoś czasu, więc wszyscy zdążyli się zapoznać z jej plusami i minusami. Największym problem to długi czas czekania, którego powodem jest brak chętnych na niektóre role. Czy Riot Games da nagrody za niepopularne role tym, którzy się poświęcą?

Aktualizacja podczas otwarcia sezonu 6 zawierała prezentację nowego ekranu wybierania bohaterów. Pojawiło się tam bardzo ciekawe stwierdzenie o przyszłości dynamicznej kolejki, które warto tutaj przytoczyć:

Konieczność wyboru dwóch pozycji zapewnia krótszy czas oczekiwania w kolejce i zapobiega sytuacji, w której ktoś w twojej drużynie będzie musiał grać na pozycji, na której nie chce grać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre pozycje (tak, tak, wsparcie i dżungla) nie są tak popularne, jak inne, i planujemy zachęcać do gry na nich za pomocą bonusowych PZ, jeśli zajdzie taka konieczność.

Nagrody za niepopularne role - wybór pozycji

Gdzie te nagrody za niepopularne role?

Jak widać powyżej Riot Games obrał pewne stanowisko. Dlatego zarówno na LoL-owej stronie Reddita jak i na forach LoL-a pojawiają się coraz liczniejsze głosy pytające: “To co z tymi nagrodami? Miały być, a zamiast tego są diabelnie długie kolejki”. Jednak na jednej ze stron ktoś słusznie zauważył, że to jedynie plany. Natomiast wszyscy wiedzą, że niektóre takie pomysły nigdy nie trafiają nawet na PBE. W międzyczasie pojawił się również pomysł wynagrodzenia graczy dodatkowym punktami doświadczenia, lecz szybko się zorientowano, że w tym przypadku gracze na 30 poziomie dalej byliby w tej samej sytuacji.

wspierający

Co w takim razie można zrobić? Oprócz trzymania kciuków za nagrody za niepopularne role w postaci punktów PZ, można realnie przyczynić się do wprowadzenia tej zmiany. Riot Games jest znany z tego, że przygląda się temu, co wypisują gracze na różnych forach (w szczególności Reddicie). Dlatego warto zalajkować post, w którym inni proszą o wprowadzenie takiego rozwiązania. Nas to nic nie kosztuje, a może Riot wreszcie zauważy ten pomysł.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]