League of Legends r.

Nadchodzący merch K/DA (i Jinx!)

Jeśli Wasz hype nie ustał po utworze i boskiej animacji K/DA i nawet skórki nie zaspokoiły Waszego głodu, to nie musicie się niczym martwić - niedługo dostępny będzie merch tego zespołu!

Na Mistrzostwach otwarty był sklep z gadżetami, gdzie można było kupić wiele rzeczy wcześniej. Dzięki temu wiemy, że za kilka dni w oficjalnym sklepie Riot Games pojawią się nowe rzeczy z K/DA. Słyszałam, że data ich wyjścia to 6 listopada, ale nie jest to stuprocentowo potwierdzone.

No więc: co na pewno będziemy mogli kupić?

Figurkę K/DA Ahri!

(źródło zdjęcia)

O, warto zauważyć, że jej numer to 07, a ostatni wyszedł Rakan z numerem 05. Podobno statuetka Zoe ma wyjść niedługo, ale… w ciągu najbliższych 2 dni?

Oprócz tego dostępne były notesy K/DA.

(źródło zdjęcia)

Oraz czapki K/DA (niestety nie te, które miały osoby na scenie) – w ich przypadku nie wiadomo, czy będą dostępne w Merchu.

(źródło zdjęcia)

Na zdjęciu dostępnych na Mistrzostwach gadżetów widoczne również są długie pudła z K/DA. Są to duże podkładki pod myszkę (najprawdopodobniej te, które możecie zobaczyć w tle figurki K/DA Ahri).

(źródło zdjęcia)

Być może będzie tylko jeden wzór – z członkiniami zespołu, a może będą także podkładki z logiem K/DA.

Nic nie wiadomo o koszulkach/bluzach.

O, warto również pokazać nadchodzącą statuetkę z serii Unlocked – Jinx!

Nie znamy daty wypuszczenia jej.

Jak podoba się Wam ten merch? Kupicie coś? Osobiście rozważam tę figurkę Ahri, bo jej ogony świetnie wyglądają w innym świetle!

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.