r.

Nadchodzące postacie!

Hi-Rez nie próżnuje i tworzy parę bohaterów na raz, którzy wyglądają na interesujących i wniosą coś nowego i ciekawego do Paladins. Jakie są to postacie?

Jak na razie, można powiedzieć, że znamy 3 championów, którzy prawdopodobnie zawitają do Paladins już niedługo. Oto oni:

Grover

Grover może wydawać Wam się znajomy, jeżeli gracie w Smite’a, bo jest on wierzchowcem Sylvanusa! Jego bronią jest magiczna latarnia. Z tego, co na razie wiadomo, to Grover nie będzie posiadał głosu, tak jak jego pierwowzór. Tak jak każda postać, będzie on mógł dosiąść wierzchowca, co czyni go niezłym żartem, bo sam w sobie jest przecież wierzchowcem. A oto i on:

grover

Warto jeszcze dodać, że w obecnym patchu jest szansa przy otwieraniu skrzynek, że wypadnie Wam do niego karta.

W plikach gry także znaleziono jego animacje oraz dźwięki!

Kinessa

Ostatnio pojawia się sporo dyskusji na temat krasnoludzkiego snajpera. Niektórzy sądzą, że może to być Barik, ale jest on opisany jako krasnoludzki inżynier. W plikach gry odnaleziono coś o nazwie “Kinessa”, niestety nie wiadomo jeszcze, co to może być, ale wydaje się, że może to być właśnie nowy bohater.

Androxus

O nim już pisaliśmy (klik!), dodam tylko, że w plikach odnaleziono jego dźwięki. (Zaczyna się w 11:30).

To na razie wszystko, co wiemy o nadchodzących bohaterach i wydaje się, że Grover będzie jedną z pierwszych postaci, które ujrzymy na serwerach. Dajcie znać, co o nich sądzicie!

[latest_posts category=”paladins” count=”6″]