League of Legends r.

Nadchodzą buffy ścieżki Dominacji

Riot Meddler znów poinformował graczy nad czym obecnie pracuje Riot Games. Dziś porozmawiamy o buffach Dominacji.

Patch 8.13 wejdzie w życie już niedługo. Riot Games przyjrzało się dokładniej ścieżce Dominacji w runach i możemy się spodziewać lepszych profitów za wybranie tej ścieżki. Riot zauważył, że drzewko Dominacji wypada gorzej na tle innych ścieżek, nawet w przypadku postaci, dla których Dominacja powinna być świetnym wyborem. Dlatego otrzyma ona ogólne buffy.

W przyszłości ( najprawdopodobniej w presezonie) mają plany dla run z tego drzewka, które odpowiadają za wizję. Ma to na celu sprawić, by Dominacja stała się bardziej atrakcyjna dla graczy. Jednakże, Riot Meddler uważa, że drzewko Dominacji powinno dostać jeszcze jakieś buffy w najbliższym czasie. Jest to zrozumiałe, patrząc na to, że odkąd zmieniono jungle spora ilość postaci decyduje się na Czarnoksięstwo i kombinacje Celerity + Waterwalking.

Meddler został zapytany o ewentualne zmiany Ghost Poro oraz Eyeball Collection. Riot nie ma na razie nic w planach dla tych run, aż do presezonu, ponieważ twórcy  uważają, że obie te runy nie są w sytuacji krytycznej. Szczerze mówiąc, jest to dziwne, patrząc na to, że pierwsza z nich jest prawdopodobnie najbardziej bezużyteczną runą w grze, a druga nadaje się głownie pod postacie z dużymi obrażeniami. Choć i tak Zombie Ward jest zazwyczaj najlepszym wyborem, nie zmienia to faktu, że obie runy są o wiele lepsze od Ghost Poro. Zastosowanie może ono znaleźć wyłącznie na ARAM-ach, gdzie i tak bardziej się opłaca wziąć Eyeball Collection.

A co Wy sądzicie o ścieżce Dominacji? Wymaga buffów?