League of Legends r.

Na event w Londynie zaproszenie otrzymały przypadkowe osoby. Ta, która zaalarmowała Riot o błędzie, pojedzie na wydarzenie

Jakiś czas temu pisaliśmy o zaproszeniach od Riotu na wydarzenie w Londynie (podróż całkowicie sponsorowana przez firmę). Jak się okazuje, trafiły one do nieodpowiednich osób.

Artykuły powiązane:

Co to za event?

Pełne informacje o wydarzeniu możesz przeczytać w osobnym wpisie na jego temat: Riot zaprasza losowych graczy na specjalne wydarzenie w Londynie. Za darmo!. Przypomnijmy jednak najważniejsze wiadomości:

  • Niektórzy gracze w swoim kliencie lub poczcie e-mail zobaczyli zaproszenie od Riotu na specjalny event w Londynie w dniach 15-17 października. Jeżeli zamierzali wziąć w nim udział, musieli zarejestrować się na zalinkowanej stronie.
  • Riot zagwarantował uczestnikom opłaconą przez firmę podróż (lot samolotem w obie strony i transfer z lotniska oraz na lotnisko), zakwaterowanie i wyżywienie podczas wydarzenia (śniadania hotelowe, catering podczas eventu).

Zaproszenia dla niewłaściwych osób

Jak się okazuje, zaproszenie na wydarzenie nie zostało odpowiednio umieszczone w kliencie – i miały do niego dostęp nie tylko właściwe osoby, ale dosłownie… wszyscy. Nie działał jednak przycisk do rejestracji na event (w której trzeba podać odpowiednie dane). Niestety gracze nie byli świadomi, że jest to błąd – i wielu z nich uwierzyło w swoje szczęście (i zapewne już zaczęło pakować walizki).

Jak Riot zamierza rozwiązać tę kwestię? Rioter The_Cactopus opublikował oficjalne oświadczenie:

Tak, skopaliśmy to! Teraz jest już to naprawione. Jako że ty, LasseKasseBasse [autor wątku na Reddicie – dop. red.], byłeś tym, który zaalarmował wielu z nas za pomocą tego wątku na Reddicie, jest tylko jeden sposób, w jaki możemy ci się odwdzięczyć – i jest to rzeczywiste zaproszenie cię na obchody dziesięciolecia w Londynie, pokrywamy wszystkie koszty. Nie żartuję. Podaj mi w wiadomości prywatnej odpowiednie informacje i cię dopiszemy.

Dla reszty z was, którzy nie stworzyli szczęśliwego posta, myślę, że będziemy musieli po prostu zrobić coś lepszego niż ikona przywoływacza na dziesięciolecie, huh? Może DWIE PRESTIŻOWE ikony…

Oczywiście ostatnie zdanie jest żartem – być może jednak dostaniemy jakiś rodzaj rekompensaty za zrobienie nadziei tak wielu graczom z Europy…

Nie wszyscy gracze, którzy otrzymali zaproszenia, pojadą na event

Pojawiły się plotki, jakoby Riot zamierzał zasponsorować wyjazd do Londynu wszystkim graczom, którzy otrzymali zaproszenia – również tym, dla których nie były one przeznaczone (w ramach rekompensaty). Jedną z takich informacji przekazał Spideraxe, moderator surrendetat20.net (nie jest ona prawdziwa):

[…] link był dostępny dla wszystkich, którzy go zobaczyli na stronie, mimo że powinien być widoczny tylko dla partnerów, poprawili to, ale nadal będą honorować tych, którzy zdążyli się zapisać.

Po ośmiu minutach Spideraxe się jednak zreflektował i przyznał, że nie doczytał oficjalnego świadczenia riotera The_Cactopus [źródło] – zaproszenie jest przeznaczone wyłącznie dla autora wątku na Reddicie, a nie dla wszystkich osób, które zdążyły je zobaczyć. Prosimy się nie sugerować jego pierwszym tweetem na ten temat.