League of Legends r.

Riot, chcemy heavy metalu w ulcie Mordekaisera!

Zaproponowano genialną zmianę podkładu muzycznego ulta Mordekaisera, która zmienia nudny Wymiar Śmierci w iście heavy metalowe piekło.

u/Zeiroth podzielił się własnoręcznie sklejonym demo, jak wygląda obecna wersja ulta, a jak mogłaby z jego pomysłem:

Użyty przy ulcie podkład muzyczny to ten sam, który został wydany w nowym login screenie Mordekaisera.

Zdaniem pomysłodawcy, dodanie podkładu muzycznego do Wymiaru Śmierci sprawia, że przestaje się myśleć o tym jak o zwykłym 1v1. Nowy wymiar nabiera nowego znaczenia: to będzie niezwykle intensywna i dynamiczna walka z bossem, niepowstrzymanym metalowym terrorem.

Autor zastanawia się również nad możliwością przedłużenia linii melodycznej w przypadku, gdyby Mordekaiser pochłonął duszę celu. Słyszałby go wyłącznie gracz Mordekaisera – do momentu śmierci lub respawnu.

Pozostałe skórki Mordekaisera używałyby powyższej piosenki, a Pentakill Mordekaiser mógłby zastosować Mortal Reminder, piosenkę wydaną w 2017 roku wraz z teledyskiem, w którym obserwowaliśmy zniewolone metalem Bandle City.

Zmiana mogłaby wprowadzić ciekawe możliwości i pole popisu dla przyszłych skórek (np. Battle Boss Mordekaiser).

W dyskusji gracze zaczynają proponować kolejne postacie, których theme mógłby grać przy okazji ich superumiejętności, np. Rengar, Kindred czy Kled. Podobne rozwiązanie wprowadzono w przypadku Jhina i jego ulta, co daje nadzieję na podobny zabieg u Mordekaisera.