League of Legends r.

Mordekaiser może sam się wskrzesić?! Czy to kolejny bug?

Ech - kolejny bug związany z Mordekaiserem odkryty? Jeden z graczy, grając tą "ciekawą" postacią, był w stanie... powstać ze zmarłych! DOSŁOWNIE! 

Będę szczery – czy jest to jakiś bug? A może po prostu jest to problem z liczeniem zdrowia przez grę? Możliwe wytłumaczenie poniżej – aczkolwiek najpierw zobaczcie sam film:

Umm…

Oto komentarz, który mógłby obalić teorię, że jest to bug:

Możliwe, że nie umarłeś, ale wydałeś dokładną ilość życia, aby Twoje zdrowie spadło do 0. Ale nie jest to traktowane jako śmierć. Jeżeli wskaźnik pokazuje 0, to oznacza, że masz mniej niż 0,5 HP (lub 0,9), więc jeżeli masz 0,2 HP, to… możliwe, że umarłeś “na chwilę”, ale powróciłeś do życia, kiedy wskaźnik pokazywał 1 HP.

Ale…

Wszystko wyglądało tak, jakby jednak włączyła się Morde animacja śmierci (no i brak paska zdrowia nad postacią). Niby nie jest nigdzie powiedziane, że teoria, którą przeczytaliście powyżej, nie ma sensu – ale także trudno jest jednoznacznie wskazać, co się stało.

Naprawdę dziwnie to wygląda, ale jedna rzecz jest szczególnie zła – gra wprowadza graczy w błąd 

Masz 0 HP? W normalnym świecie byłbyś już martwy, a tutaj… jest jak jest i wychodzi na to, że Morde przeżył m.in. dzięki konsternacji przeciwnika.

Macie jakieś sensowne rozwiązanie tej sytuacji? Piszcie, bo serio jest to dość dziwna sprawa!

~oczywiście jest to 2312 bug, który możemy napotkać, grając tą świetną postacią, jaką jest Mordekaiser.