League of Legends Mobile r.

[Informacja niepewna] Jak zostać testerem Wild Rift? (Wymagany VPN)

30 kwietnia, po cichu, wprowadzona została aktualizacja League of Legends: Wild Rift, czyli "mobilnego LoL-a". Umożliwiła niektórym graczom dołączenie do testów gry...

Informacja niepewna

Z góry informujemy – zostanie testerem nie oznacza możliwości zagrania w Wild Rift w tym momencie.

Wielu użytkowników zgłasza, że podana niżej metoda “nie działa”. Część jednak potwierdziła działanie metody, która pozwoli na uczestniczenie w przyszłych beta testach gry. Próbujemy się z nimi skontaktować – nie chcąc jednak robić Wam nadzieje pustym clickbaitem, na razie podajemy Wam tę informację jako niepewną.

Źródło: https://www.gamenguides.com/articles/league-of-legends-wild-rift-will-launch-first-in-oppo-devices-58217/

Wild Rift – zostań testerem

Poniższe metody są dostępne tylko dla użytkowników Androida. Korzystający z iOS-a ludzie muszą się ubrać w cierpliwość.

  1. Zostań testerem wchodząc w ten oficjalny link ze sklepu Google Play.
    • Aby dołączyć do programu, należy mieć adres IP zgodny z regionami, w których możliwe jest zainstalowanie gry. Potwierdzonymi regionami są: Indonezja, Filipiny, Singapur. W niektórych przypadkach działa też Hiszpania.
    • Nie zapomnij o wyczyszczeniu ciasteczek przed wejściem w link, jeśli zrobiłeś/łaś to przed .
  2. Wciśnij przycisk “Become a Tester”.
  3. Po kilku godzinach będziesz w stanie pobrać grę.

W wielu przypadkach pojawia się błąd instalacji:

Nie można pobrać aplikacji League of Legends: Wild Rift

Spróbuj ponownie, a jeśli znów się nie uda, poznaj popularne sposoby rozwiązania problemu.

Niektórym (dzięki skorzystaniu z VPN-a) udało się pobrać Wild Rifta, jednak nie mają żadnej ikony gry ani możliwości zagrania w nią. Twierdzą, że gra waży nieco ponad 1 GB. Pamiętajmy jednak, że nie jest to pełna gra – na Wild Rifta warto będzie sobie przygotować minimum 2 GB wolnego miejsca…

Aktualizacje Wild Rift

Mobilny LoL został oficjalnie zapowiedziany 16 października, w dniu 10. urodzin League of Legends. Od tamtego czasu otrzymaliśmy bardzo szczątkowe informacje na temat gry…

Sytuacja zmieniła się 30 kwietnia, gdy Wild Rift po raz pierwszy od dawna otrzymał swoją aktualizację. Kolejna pojawiła się 2 maja.

Rioter Draggles informuje o tym, że aktualizacje gry wynikają z przygotowań nad testami, które będą mieć miejsce w dalszej części roku.

Dołączenie do testerów Wild Rift umożliwi Ci uczestniczenie w beta testach gry, które będą mieć miejsce w dalszej części roku. Nie możecie jednak jeszcze zagrać w grę.