League of Legends r.

Minirework Rek’Sai ujawniony!

Kilka dni temu zapowiadaliśmy rework Rek'Sai wraz z opisem, nowymi przelicznikami i zdolnościami! Dziś zaś mamy dla Was ogólny opis zmian, które otrzyma w aktualizacji 7.11! Zobaczcie, jak bardzo zmieni się Furia Pustki!

Na forum LoL-a pojawił się wpis od Riotera Sotere, który opisuje plany, zmiany oraz wnioski z mini reworku, jaki otrzyma Rek’Sai w przyszłym patchu.

 Riot Sotere pisze:

Celem aktualizacji jest przywrócenie Rek’Sai do jej pierwotnych korzeni. Posiada świetną fantazję, jednakże nie sądzę, aby spełniała oczekiwania graczy. Rek’Sai powinna być drapieżnikiem, którego wszyscy się boją we wszystkich punktach gry. Natomiast gdy jest w pobliżu wroga, powinna być indywidualnym zagrożeniem

Cele

  • Stworzenie z Rek’Sai większego nurka z indywidualnym zagrożeniem dla opozycji.
  • Złagodzić elementy zastawu, które pozwolą na profesjonalną grę i złagodzenie przytłaczającej formy.
  • Dać jej większe chwile sukcesu.
  • Upewnić się, że jej próby bójki mają odrębne przypadki sukcesu i niepowodzeń.
  • Zezwolić jej na wyjście z walki, dzięki tunelom i regeneracji, aby przetrwać i nie zginąć.

Trzymamy się z dala od ujawnienia pełnej listy planów na najbliższe dni. Wiele modyfikacji wciąż pozostaje w ciągłej zmianie, ale większość z nich prawdopodobnie pozostanie spójna.

Zmiany kierunkowe

  • Furia Xer’Sai (Pasywka) – furia Rek’sai ładuje się w szybszym tempie, jednakże regeneracja na punkt furii jest obniżona. Całkowita regeneracja powinna wzrosnąć, jeśli przebywamy w pobliżu wrogów.
  • Gniew Królowej/Drapieżnica (Q) – obrażenia Furii Pustki będą od teraz znacznie większe w przypadku bonusu AD. Natomiast Gniew Królowej zadawać mniej względem bazowych obrażeń. Rek’Sai to rekin, który bezlitośnie poluje na zdobycz, a my chcemy, aby jej obrażenia wychodziły do zaprezentowania tej fantazji.
  • Zanurzenie/Wynurzenie (W) – od teraz podbije wyłącznie jednego wroga na raz.
  • Tunel (E) – czas odnowienia będzie zmniejszany z czasem upływu gry. Dodatkowo chcemy znacznie zwiększyć zdolności Rek’Sai do ponownego przejścia w tunelu, dając jej lepsze opcje, aby uniknąć tego samego wchodzenia lub ponownego włączenia się do walki po jej odejściu.
  • Pośpiech Pustki (R) – jej umiejętność ostateczna jest zupełnie nowa. Nie będzie  można już nią podróżować do wybranego tunelu. Zamiast tego będzie to skok do bohatera, któremu ostatnio zadała ona obrażenia. Jeśli cel będzie miał mało HP to dostanie on egzekucję.

Wnioski

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych projektów, Rek’Sai będzie poddawana modyfikacjom i zmianom obserwacyjnym. Trafi ona na PBE bez w pełni wypełnionego obrazku, dźwięku i mechaniki. Będziemy je pielęgnować w czasie pobytu na serwerze testowym.

Jak widzicie, nowa Rek’Sai zapowiada się dość ciekawie, aczkolwiek mam wątpliwości co do zmiany jej podrzutu. Natomiast ogólną opinię zostawiam Wam oraz polecam testowanie Pustki Furii od razu po wydaniu na PBE!