League of Legends r.

Meddler o mniejszych zmianach w Mid-season!

Jeden z Rioterów postanowił podzielić się z Nami swoim zdaniem, które dotyczy dzisiejszego update na serwerze PBE!

Meddler przedstawił wypowiedział się na temat pomniejszych zmian, które będą dotyczyć Ligi Legend w czasie między sezonami. Większość zmian na serwerze PBE będzie wprowadzona w przeciągu jednego do dwóch dni. Jednak część z nich będzie trudniejsza do zauważenia i dlatego, Rioter opowiedział o tych zmianach.

Opis zmian

Pierwszą z nich jest doświadczenie jakie dostajemy w lesie. Zostało ono skorygowane i teraz Maczeta HuntersMachete będziemy dostawać więcej punktów XP, jeśli jesteśmy poziomem niżej niż potwory w dżungli. Jest to zmiana kierowana szczególnie w bezpiecznych i zorganizowanych leśników.

Wieże teraz będą szybciej zwiększać swój atak wobec bohaterów oraz utrzymywać wysokość ataku przy zmienianiu się pod wrogą wieżą. Teraz agresywna dżungla będzie nadal opłacalna, jednak bardzo ryzykowna na niższych poziomach.

Zmiany dotyczą teraz również czasu bycia martwym. Zostały one zredukowane w czasie trwania gry 20-30 minut. Jest dalsza kontynuacja patcha 6.7, w którym zostały zmienione w grach 30+ minut i zredukowane tak, aby nadal być ukaranym za jeden, zły ruch, jak również oglądanie szarego ekranu trwało krócej.

Co najważniejsze jest z tych wszystkich zmian? Zostały usunięte zaczarowania butów! Jak odpowiada Meddler?

Zaczarowania na butach zostaną usunięte. Po wprowadzeniu zaczarowania Homeguard jako uniwersalnego efektu po 20 minutach gry, chcieliśmy zobaczyć jakie gracze będą wybierać teraz. Jedną z głównych konsekwencji było Alacrity na większości bohaterów, co prowadzi nas do niezrównoważonej szybkości ruchu. Co sprawiło, że balans w używaniu skillshotów czy AOE spelli został mocno zachwiany, więc postanowiliśmy wrócić do bardziej zrównoważonej ilości punktów speed’a. Usunięciem zaczarowań na butach, chcemy jak zawsze dostarczyć najbardziej uderzających i zauważalnych zmian, które mogą być sprawdzane na bieżąco.

Ostatnią omówioną zmianą jest baron. Czas trwania buffa został odrobinę wydłużony, by zaznaczyć różnicę między nim a buffem, który otrzymamy za zabicie Starszego Smoka. Buff ten trwa połowę czasu Barona i ma dłuższy czas pojawienia się niż inne smoki, przez co nie będzie wielu przypadków, gdzie każda z drużyn bierze po jednym z tych buffów i gra na zwłokę czekając, aż druga drużyna go straci.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]