League of Legends r.

Meddler o gameplay’u i zmianach w patchu 7.5

Co Riot myśli o aktualnym stanie Ligi? Jakich zmian możemy się spodziewać w patchu 7.5? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie tutaj, zapraszam do lektury!

Meddler podzielił się z swoimi przemyśleniami na temat obecnego stanu rozgrywki oraz planami swojej ekipy co do dalszego rozwoju League of Legends:

Patch 7.5

  • Ostatnie dni poświęciliśmy na opracowanie zmian dla aktualizacji 7.5. Wspomnę tu o największych, czyli nerfach Edge of Night i Varusa oraz o dalszych pracach nad Fizzem i Blade of the Ruined King, na które zabrakło czasu w aktualnym cyklu.

Narzędzie Treningowe

  • Oprócz korzyści, które daje graczom Narzędzie Treningowe, pozwoliło ono na odnalezienie kilku poważnych błędów. Pozwala nam ono na szybszą analizę i naprawę bugów, sprawiając m. in., że bohaterowie, u których zauważony zostanie problem, będą mogli szybciej wracać do rozgrywek.

Przedmioty Defensywne

  • Aktualnie zajmujemy się wyciągnięciem mocy z przedmiotów defensywnych (HP, MR, Armor) i przekazaniem jej do bazowych statystyk Tanków, Obrońców i Wojowników (oraz kilku innych klas, jeśli będzie to konieczne). Naszym celem jest sprawić, by klasy, które potrzebują pewnej wytrzymałości by działać, mogły poradzić sobie zanim zdobędą swoje przedmioty. Nie chcemy jednak dać im nieśmiertelności, gdy uda im się zdobyć przewagę. Wygląda to obiecująco i pomimo problemów, będziemy pracować dalej, jako że mogłaby to być jedna z większych zmian w mid-sezonie.

Wygląda na to, że od środka sezonu czeka nas meta tanków! Osobiście wierzę, że tym razem wyjdzie to lepiej niż poprzednio, a gameplay w końcu będzie bardziej zorientowany wokół taktyk i podejmowania decyzji, niż na napierdzielaniu we wrogów i snowballowaniu, którego nie da się powstrzymać.


A jakie zmiany są według Was najpotrzebniejsze dla Ligi w jej obecnym stanie i co sądzicie o zmianach, które planuje Riot? Piszcie w komentarzach!