League of Legends r.

Meddler o buffach dla Vladimira

Na forum League of Legends, Meddler odpowiedział na pytanie związane z buffem dla Vladimira. Kiedy Krwiożerczy Żniwiarz zostanie ulepszony?

Meddler

Na oficjalnym forum League of Legends pojawił się wpis z pytaniem o buffy dla Vladimira. Autor posta zapytał kiedy twórcy gry planują wprowadzić jakieś zmiany dla tej postaci, oraz czy możemy spodziewać się ulepszeń dla niego w patchu 7.2. Dodatkowo wspomniał, że Vladimir jak i Nidalee są w dość słabym stanie i jego zdaniem Vladimirowi należą się jakieś zmiany.

Meddler o buffach dla Vladimira

Meddler odpowiedział:

Vlad prawdopodobnie jest kandydatem raczej na patch 7.3 niż 7.2. Solo Queue Vlada jest kiepskie (…)Zdecydowanie chcemy poprawić jego stan w SoloQ, ale musimy przyjrzeć się jego początkowej grze w ciągu następnych kilku tygodni, by uzgodnić główne zmiany (np. czy powinniśmy bardziej skupić się na zmianie mechanik czy może po prostu dodać mu mocy?), stąd bardziej patch 7.3 niż 7.2.

Napiszcie jakie zmiany Waszym zdaniem powinien dostać Vladimir. Czy też uważacie, że jego obecna sytuacja jest taka kiepska? Dajcie znać w komentarzach.