League of Legends r.

Maska K/DA Akali dostępna do kupienia!

Jeśli Wasz hype na K/DA nie przygasł, to Riot wprowadził do sklepu coś idealnego.

Wiele osób pokochało scenę rapu Akali, szczególnie ze względu na efekty wizualne i kiedy w sklepie Riot pojawił się merch zespołu, część fanów była bardzo rozczarowana, iż nie znaleźli tam zbyt wielu gadżetów jak dobrej jakości czapek, płyty, figurki Akali, która świeci w ciemności, kurtki Akali i ogólnie większości rzeczy z nią związanych, bo stanowczo została ulubienicą społeczności.

Jedną z najczęściej wymienianych rzeczy była jednak jej maska, która nie tylko przydałaby się niektórym do cosplayu, ale też po prostu świetnie wygląda.

Miesiąc po debiucie K/DA (przy okazji w tym czasie POP/STARS osiągnęło 100 milionów wyświetleń na YT, dodam jako ciekawostkę), Riot zdecydował się wysłuchać próśb fanów i dodać tę maskę do sklepu!

Zobaczcie sami:

Co więcej, jest ona fluorescencyjna, więc świeci w ciemności (widać to po części na zdjęciu poniżej, ale domyślam się, iż w rzeczywistości wygląda to lepiej).

Ma ona jeden uniwersalny rozmiar i kosztuje 15 euro. Została dodana do sklepu wczoraj, ale w regionie Ameryki Północnej już zdążyła się wyprzedać, więc jeśli komuś na niej zależy, to warto się pospieszyć!

Poza tym, to nie jest koniec K/DA. Na grafice reklamującej tę maskę wspomniane jest, iż na następny rok planowany jest zupełnie nowy merch z zespołem. Jedynie dla tego gadżetu zrobiono wyjątek. Kto wie, może akurat będzie idealny do osłaniania twarzy przed zimnem?

Planujecie ją kupić? Tutaj jest link do niej na polskiej stronie merchu. Co o tym sądzicie? No i, skoro za rok będzie więcej rzeczy związanych z K/DA myślicie, że pojawią się nowe skiny albo kolejna piosenka?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.