r.

Mamy pierwsze bugi Mordekaisera: Yuumi może utknąć w Wymiarze Śmierci na zawsze. Stream Nightblue3 z nowym Mordekaiserem

Kto by się spodziewał, że Mordekaiser to wciąż magnes na bugi... ☜(˚▽˚)☞

Yuumi utknęła w Wymiarze Śmierci

Na streamie Nightblue3 wydarzyła się całkiem zabawna sytuacja. W trakcie castowania ulta Mordekaisera, wskoczyła na niego Yuumi, dzięki czemu przeniosła się do Wymiaru Śmierci, w którym… po prostu została.

Po siedmiu sekundach (czas trwania R) Mordekaiser i jego przeciwnik powrócili na Summoner’s Rift, jednak nie było z nimi Yuumi. Streamer zauważył to po chwili, a sama Magiczna kotka napisała na all chacie, że utknęła.

Na szczęście mogła poruszać się po całej mapie, nie była ograniczona żadnymi ścianami. W Wymiarze Śmierci nie są nie powinny być widoczne wardy ani inni bohaterowie, więc nie była w stanie szpiegować planów wroga i infiltrować jego bazę.

Poniżej klip z utknięcia Yuumi, natomiast tutaj możecie zobaczyć całe zagranie.

Co ciekawe, gdy Mordekaiser użył umiejętności ponownie, tym razem na Pantheonie z low HP, udało mu się zobaczyć Yuumi z zaświatów przez dobrą ćwierć sekundy, gdy znowu zniknęła. Wymiar wciągnął Yuumi na dobre.

Udało nam się zrobić screena tego momentu:

Po chwili zapytała na globalnym czacie o to, czy powinna spróbować zginąć pod wieżą – każdy stwierdził, że tak będzie najlepiej. Udała się na mida, gdzie wieża wykonała na niej egzekucję, tym samym pozbawiając się ostatniego kociego 9 życia, a po respawnie powróciła do świata żywych.

Bonus

Największy Mordekaiser Runeterry

Vandiril nie omieszkał się sprawdzić Mordekaisera w narzędziu testowym. Po wyłączeniu cooldownu, ciągłe używanie ulta Mordekaisera powiększa go o jakąś wartość.

Mordekaiser i Sylas kontra Mordekaiser i Sylas…
i reszta drużyny

Zastanawialiśmy się, co się stanie, jeżeli ult Mordekaisera zostanie wykorzystany na kilku członkach drużyny… na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Mordekaiser i Sylas z obydwu drużyn postanowili zultować inne postacie, tym samym tworząc cztery Wymiary Śmierci.

Efekt? Tak jak nam się wydawało, każdy z ultujących walczy w innym Wymiarze Śmierci. Widzimy pozostałych członków drużyny, możemy atakować innych wrogów. Nie widzimy czterech różnych okręgów.

Po wyjściu z Wymiaru Śmierci nie widzimy graczy, którzy nadal są w ulcie Mordekaisera.

Na szczęście Mordekaiser jest wciąż na etapach testów, dlatego miejmy nadzieję, że błąd zostanie załatany do czasu aż Władca Metalu pojawi się na serwerach live. W innym razie przestroga na Yuumi: uważajcie, żeby nie zaginąć tak, jak Wasza właścielka.