r.

Lunar Shop dla wybranych?

W zeszłym roku były nagrody za sezon, w zamian których Riot wprowadził Lunar Shop, ale dla... wybranych graczy! Sprawdź, czy się do nich kwalifikujesz!

Jak się okazuje, nowa funkcja, którą Riot wprowadził w tym roku, jest dostępna tylko dla wybranych. Dlaczego? Pamiętacie zeszłoroczną nagrodę? Wszyscy dostali skórkę do jednego z posiadanych bohaterów. W tym roku polityka firmy poszła w nieco innym kierunku.

lunar troll

lunarrevelshop

Dzięki naleganiom graczy z reddita, postanowiono Lunar Shop uczynić imprezą dla wybranych! Gracze, którzy nigdy nie otrzymali Leaver Bustra, otrzymają dostęp do wyjątkowego sklepu z prezentami, a losowy gracz otrzyma darmową skórkę związaną z eventem Księżyca! Brzmi świetnie!

Reguły:

  • nie można otrzymać bana
  • nie można otrzymać Leaver Bustera
  • nie można otrzymać ograniczenia na czat

lunar_revel_morgana_by_harukinakejima-d8jxnfm

Na szczęście jest to How2Troll, jednak nie taki bezpowodowy – niektórzy gracze faktycznie dostawali Lunar Shop z opóźnieniem (a nawet nadal go nie mają!). Ot, kolejny błąd w patchu… Cytując jednego z redaktorów: “jeszcze wpadka będzie z Jhinem 😀 40% będzie miało, a reszta nie :D”

A jeśli już jesteśmy przy dziwnych ruchach Riotu – zobaczcie artykuł o prawdopodobnych darmowych chroma skinach: klik! Nie, to już na poważnie – nie How2Troll ^^”

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]