League of Legends r.

Louis Vuitton oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata 2019: będą nowe skórki zaprojektowane przez francuski dom mody

Louis Vuitton, francuski dom mody światowej sławy, został ogłoszony jako oficjalny partner tegorocznych Mistrzostw Świata. W związku z tym zapowiedziano również stworzoną przez niego zawartość w grze.

Louis Vuitton Malletier to stworzony w 1854 roku francuski dom mody. Jego założycielem był przedsiębiorca, od którego dom zaczerpnął nazwę: Louis Vuitton. Początkowo dom zajmował się produkcją luksusowych toreb i walizek. Obecnie pod jego marką tworzone są różne akcesoria (nie tylko skórzane), buty, perfumy, ubrania i biżuteria

Dom mody oficjalnie został ogłoszony jako partner Worldsów 2019.

Jak donosi portal Dot Esports, na oficjalnej stronie Luis Vuitton został opublikowany wpis zdradzający kilka informacji na temat tego, co wyniknie z tej współpracy. Niestety artykuł miał zostać usunięty.

Z okazji finałów Mistrzostw Świata w Paryżu 10 listopada 2019 roku Louis Vuitton we współpracy z Riotem stworzy niespotykaną, jedyną w swoim rodzaju torbę podróżną na trofeum, w której przechowywany będzie Puchar Przywoływacza, nagroda przeznaczona dla mistrzów świata, znana jako najbardziej prestiżowa nagroda e-sportowa. Uszyty na miarę kufer, pierwszy w swoim rodzaju w przypadku mistrzostw e-sportowych, będzie zawierał zarówno tradycyjną klasę Louis Vuitton, jak i nowoczesne elementy inspirowane uniwersum League of Legends. Dodatkowo do torby na trofeum Louis Vuitton zaprojektował kolekcję unikalnych skórek i kapsuły, autorstwa Nicolasa Ghesquière’a, kierownika artystycznego damskich kolekcji, wraz z innymi plikami cyfrowymi związanymi z League of Legends.

Z informacji wynika więc, że Louis Vuitton przygotuje:

  • specjalny futerał na tegoroczny Puchar Przywoływacza,
  • serię skórek,
  • kapsułę
  • inną zawartość w grze (nie znamy szczegółów).

Screen ze strony Louis Vuitton

Źródło: Dot Esports