League of Legends r.

Lissandra z nową pasywką oneshotuje wszystko, co się rusza!

Jeśli śledzicie zmiany na PBE, to zapewne wiecie, że Lissandra dostała zupełnie nową pasywkę, która pozwala jej teraz na nieskończone skalowanie. A co gdyby tak udało jej się zebrać ponad 50000 punktów many?

Lissandra, czyli nowe OP!

W skrócie, ligowa Elsa dostaje teraz stacki za atakowanie przeciwników umiejętnościami, po użyciu których jej następny atak jest wzmocniony i zamieniony na obrażenia magiczne. Każdy ładunek wzmacnia ulepszony atak podstawowy oraz dodaje jej nieco maksymalnej many. Jak wygląda to w ekstremalnym przypadku? Zobaczcie sami:

Jak widać, Lissandra może w końcu spełnić swoje marzenie i pogrzebać cały świat pod lodem, nie tracąc przy tym nawet kawałka niebieskiego paska. W połączeniu z Lich Banem i laską na manę, Lodowa Wiedźma może niedługo stać się 100% pick/banem w rozgrywkach na każdym poziomie.

Na szczęście sytuacja, którą widzieliście na filmiku, nie ma prawa zaistnieć w normalnej rozgrywce, jednak wyraźnie pokazuje, że Lissandra dostanie wreszcie potencjał, na który przyszło jej tak długo czekać. Nowa pasywka, którą zaproponowali Rioterzy jest wg. mnie naprawdę świetna i jest przy tym zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca od darmowego czaru co jakiś czas (rly rito). Więcej o niej możecie przeczytać tutaj: klik.


A czy Wy widzicie potencjał w nowej umiejętności Lodowej Wiedźmy, czy może sądzicie, że jest zbyt OP? Planujecie wyciągnąć Lissandrę po wejściu nowego patcha? Piszcie w komentarzach!