r.

LilyPichu, znacie ją? Nie? A powinniście!

LilyPichu jest znaną youtuberką i graczem. Większość jej filmików odnosi się do naszej ukochanej gry, League of Legends <3, ale nie tylko!

Większość powinna ją kojarzyć z jej coverów i autorskich piosenek. Nie wszystkim pewnie się one spodobają, ponieważ częściej są bardzo spokojne, niekiedy nawet troszkę smutne, ale każdy ma swój własny gust, prawda?

Jednym z jej coverów jest Warriors, posłuchajcie sami!

Dziewczyna posiada bardzo słodki głosik, w który jednak większość ludzi nie wierzy. Często można ją zauważyć grającą Lux i Annie, dodając do własnych gier kilka swoich tekstów, przez które naśladuje swoje mainy.

Te gry wyglądają mniej-więcej tak:

Star Guardian Lux everywhere :> Sama Lily tworzy również animacje do swoich piosenek, jak i filmów opowiadających różne historie naszych bohaterów. Oto przykładowa historyjka:

Jej głos jest przesłodki, nieprawdaż? Jednak dziewczyna pokazała, że może go zmieniać. Pokazuje to w swoim Cypherze, za czasów kiedy mainowała Annie. Sami zobaczcie, co potrafi!

Jak już wcześniej wspomniałam, Lily gra też w inne gry. Na jej kanale można zobaczyć Undertale, Unloved czy Layers of Fear. Tutaj macie link do jej kanału >>kilk<<

Na sam koniec kilka tipów, jak dobrze grać na solo Q (lecz bardziej są adekwatne do starszego draftu but whaever xD)

To by było na tyle, po więcej odsyłam Was do jej kanału. (Tak, wybór historyjki postaci nie był przypadkowy, przepraszam ;^;, ale Veigar is love etc. xD)

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]