r.

LoL w liczbach – sprawdź swoje szczegółowe statystyki!

Ostatnio coraz więcej twórców programów i innych przydatnych narzędzi promuje się na Reddicie. Zobacz, co znowu wymyślili użytkownicy!

Kolejna osoba zaprezentowała swoje osiągnięcia – a mowa o rankup.gg. Pierwotnie miał to być projekt przeznaczony tylko dla trenerów, ale ostatecznie postanowiono udostępnić go też innym graczom, aby mogli poprawiać swój poziom.

 

Czym jest rankup.gg?

Przede wszystkim – jest to strona, która opiera się na oficjalnych danych z API Riotu. Pozwala ona na określenie, jak wiele dany Przywoływacz zdziałał w grze i jakim graczem LoL-a jest ogólnie. Możesz np. sprawdzić, ile obrażeń średnio na minutę zadawałeś, a także porównać to ze statystykami innych osób. Strona oferuje wiele przydatnych informacji, nie tylko ogólnych, ale też na poszczególnych liniach czy bohaterach.

Przykładowo, oto statystyki jednego ze streamerów z EUW: klik!

 

sss

 

Jak to działa?

Jak już wspomniałam, strona bazuje na danych z API Riotu. Niestety, znajduje się ona jeszcze w fazie beta, co jest widoczne choćby w tym, że mamy do wyboru na razie tylko dwa serwery (EUW i NA). Wcześniej konieczna była rejestracja do korzystania z tego narzędzia, teraz zostało to zmienione – jeśli się zarejestrujesz, strona będzie importować wszystkie Twoje gry, a jeśli tego nie zrobisz – pobierze tylko 25 ostatnich meczów. Oczywiście, rankup.gg jest całkowicie darmowe.

Warto również dodać, że twórcy chętnie przyjmują propozycje użytkowników, dlatego – jeśli widzisz potencjał w tym narzędziu – warto ich wesprzeć swoimi pomysłami i uwagami.

Plany

Przede wszystkim, twórcy planują powiększenie dysku, aby mieć więcej miejsca na dane – wydaje się to koniecznym ruchem już teraz, bo statystyki z gier zajmują ogromną ilość miejsca. Wraz z większą ilością przestrzeni na dysku powinny pojawić się też inne regiony.

Twórcy planują również dojść do takiego etapu, w którym nie będą w ogóle musieli usuwać danych uzyskiwanych od Riotu, ponieważ w tym momencie są do tego zmuszeni przez ograniczenia związane z ilością posiadanego miejsca na dysku.

 

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zapraszam na bloga twórców rankup.gg: klik!

A oto link do samej strony: klik!

Co sądzicie o takim pomyśle? Myślicie, że takie narzędzie Wam się przyda?

Źródło: Reddit