League of Legends r.

Reworki Kayle i Morgany coraz bliżej? ★ A czy Ty umiesz unikać skilli wroga? ★ Portret Fakera z… kostek Rubika

RiotAugust delikatnie przypomina o nowościach, których możemy się spodziewać w Lidze. Fani Kayle nie muszą się martwić! Mamy też dla Was ciekawą grę pomagającą w treningu unikania skillshotów i rzecz dość nietypową: portret Fakera zrobiony z kostek Rubika.

★ Reworki Kayle i Morgany coraz bliżej?

Właściwie w tytule tej sekcji nie powinno być pytajnika. Znów dostajemy sygnał, że COŚ na pewno się zbliża. Tylko co?

Riot buduje napięcie, delikatnie przypominając, że spodziewamy się przecież nowego bohatera i reworków Morgany oraz Kayle. Na Reddicie pojawił się ciekawy wątek: “Który z bohaterów sprawił, że stwierdziłeś: «naprawdę włożyli w tę postać dużo wysiłku»?“. Bardziej niż sam temat interesuje nas komentarz RiotAugusta:

ang. It’s gotta be (redacted).

Trudno sensownie oddać znaczenie tej wypowiedzi na język polski [nie chodzi nam o dosłowne tłumaczenie, a o oddanie sensu w kontekście pytania postawionego w wątku – przyp. red.]. Istnieje jednak duża szansa, że chodzi o rework Kayle – to właśnie RiotAugust się nim zajmuje. Przy okazji warto dodać informację na temat zmian, które jej dotyczą:

Mam nadzieję, że ludzie, którzy lubili stary playstyle Kayle, polubią również nowy. W wielu aspektach wydaje się ona podobna. Nie możemy jednak zatrzymać w niej wszystkiego – inaczej byśmy jej nie reworkowali.

Oznacza to więc, że nowa wersja Kayle jest już przygotowana (lub prace są na końcowym etapie). A jeśli Kayle – to i Morgana. W przypadku tej drugiej zmiany mają jednak dotyczyć przede wszystkim wyglądu – a nie umiejętności.

Zmiany Morgany są bardzo delikatne. W większości zostaje taka sama.

Zawsze istnieje też szansa, że chodzi jednak o nową postać – w końcu Riot lubi nas trzymać w niepewności.

★ A czy Ty umiesz unikać skilli wroga?

Q Morgany? Co za problem! Gorzej, jeśli trzeba uniknąć nie jednego Q, a dwa… trzy…? cztery…?! O tak, to gra stworzona specjalnie do nauki unikania skillshotów! Żeby było przyjemniej – nasz trening rozpoczniemy jako ulubiona postać w Lidze, czyli Yasuo.

Źródło obrazka: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/abtufp/i_made_a_league_based_fangame_where_you_have_to/ed2vn5g/

Zagrajcie w League of Dodging i pochwalcie się wynikiem. Ktoś wbije Złoto?

PS Pod F jest Flash!

Zagraj w League of Dodging

★ Portet Fakera z… kostek Rubika

Brzmi absurdalnie? A jednak! Jeden z fanów wpadł na ten niecodzienny pomysł i… udało się! Potrzebne do tego było 720 kostek, a samo wykonanie (bez przygotowań) trwało około 5 godzin.

Na kanale znajdziemy również inny portret wykonany w podobny sposób. Kto lubi PewDiePie’a?

Autora możecie znaleźć na następujących serwisach:

O autorze: Daily H2P

AvatarCześć! Jestem Daily H2P - konto, z którego publikowane są zbiorcze newsy na temat League of Legends. Urodziłem się w 2019 roku i mam nadzieję, że jak najdłużej będę informować Was o najciekwszych rzeczach ze świata Runeterry... i nie tylko.