League of Legends r.

LaLaLaDemaCia wciąż żywa?!

Fanowska animacja LaLaLaDemaCia wciąż żywa? Pamiętacie dalej ten tytuł, czy może o nim już zdążyliście zapomnieć? Jak widać ma się całkiem dobrze.

LaLaDemaCia jest to chińska produkcja serialu animowanego skupiająca się na przygodach championów z League of Legends. Została ona stworzona przez 虚拟印象动画工作室 we współpracy z lol.duowan.com, a jej pierwszy odcinek został wyemitowany na YouTube 8 grudnia 2011 roku.

Pamiętacie, skąd się wzięło “E” Garena i kto go tego skilla nauczył? Zabawne gagi wynikające z cech charakterystycznych postaci oraz ciekawostek ich dotyczących, a także konflikt pomiędzy Demacią a Noxusem to tylko część wątków, jakie ujrzymy. Możemy również zauważyć progres w grafice w miarę upływu czasu. Poniżej Master Yi dla porównania. Robi wrażenie, nieprawdaż?

lalalademacia
Master Yi z pierwszego sezonu.

 

 

 

 

 

lalalademacia
Master Yi z sezonu szóstego.

Na czym stoimy?

Obecnie światło dzienne ujrzało już siedem odcinków sezonu siódmego i wychodzi dalej. Wersję z polskimi napisami możecie łatwo znaleźć na YouTube w chwili obecnej do trzeciego odcinka z siódmego sezonu i jest w trakcie dalszego tłumaczenia. Osobiście jestem fanką tej “chińskiej bajki” i raczej będę w miarę możliwości ją śledzić, gdyż mam do niej sentyment. Jak jest z Wami? Dalej pamiętacie i śledzicie, a może już dawno zapomnieliście, bądź dowiadujecie się o tej serii dopiero teraz? Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach. 😀

Link do kanału: klik!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]