r.

Lady Liadrin – nowa postać w HS!

We wczorajszym patchu pojawiła się nowa postać zastępująca Uthera, to Lady Liadrin! Jak i kiedy będzie dostępna?

Lady Liadrin to przywódczyni zakonu Krwawych Elfów, która prowadzi inne elfy do walki o lepszą przyszłość. Próbuje odpokutować swoje błędy, które popełniła tak jak większość Bladych Elfów przez oszustwa Kael’Thasa.

Liadrin “nadchodzi” do karczmy!

Dlaczego ten cudzysłów? Chociaż postać wydaje się być nowa i jako grywalny bohater z pewnością taka jest. Muszę Was jednak zaskoczyć – znacie kartę z shattered-sun-cleric Shattered Sun Cleric? Swojego czasu była nieco częściej grana, ale czy ktokolwiek zastanawiał się, kogo ona przedstawia? To właśnie nasza nowa bohaterka, Liadrin! Przyjrzyjcie się jej lepiej, oto jej obrazek z HS-a oraz WoW-a:

Liadrin_Official Lady_Liadrin

Podobna, prawda? Przejdźmy do sposobu jej zdobycia. Blizzard podkreślił, że postać będzie darmowa. Chodzą plotki, że wystarczy zagrać w WoW-a na bezpłatnym starterze i wbić 20 poziom postaci. Jeśli więc ktoś gustuje w Bladych Elfkach, ma niebywałą okazję do powiększenia swojej kolekcji bohaterów! Dokładnej daty i innych szczegółów na razie brak, jednak informacje będą podawane na bieżąco!

Co o niej sądzicie? Wolicie kobietę paladynkę, czy Uthera? Do zobaczenia w karczmie! 🙂 /

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]