League of Legends r.

Krystalizacja Anivii kontra Naaaaaaaaprzód Kleda!

Zastanawialiście się co się stanie gdy Kled używający ulti napotka na swojej drodze... ścianę? Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do środka!

Zacznijmy jednak od przypomnienia jak działają obie umiejętności, żeby zrozumieć co dzieje się na filmiku. Zacznijmy od kledKleda:

Chaaaaaaaarge!!!

Naaaaaaaaprzód!!!

AKTYWNE: Kled i Skaarl szarżują do celu, automatycznie nawigując między przeszkodami po drodze.
Podczas szarży, duet zyskuje dodatkową prędkość poruszania i tarczę, oba zwiększają się im dłużej trwa umiejętność.

MAKSYMALNA TARCZA: 200 / 300 / 400 (+300% dodatkowego AD)
Tarcza trwa 2 sekundy po zakończeniu szarży. Duet zostawia ślad na swojej drodze który przez 10 sekund daje tyle samo prędkości poruszania sojusznikom, którzy podążają za duetem.

Skaarl namierza pierwszego wrogiego bohatera jakiego napotka, podrzuca go i zadaje obrażenia fizyczne zależne od przebytego dystansu.


A teraz kolej na Anivia_MINAnivię:

Anivia.KrystalizacjaKrystalizacja

AKTYWNE: Anivia zamraża wilgoć w powietrzu i tworzy nieprzekraczalną ścianę lodu w miejscu docelowym na 5 sekund, która odpycha wrogów na których została postawiona. Ściana topnieje z czasem i zapewnia wizję w obszarze działania.

Wiemy już dokładnie co robią te umiejętności, więc czas zobaczyć jak wygląda to w praktyce! Koniecznie oglądajcie do końca!

Jak widać w pierwszej części filmiku kledKled stara się znaleźć inną drogę i zazwyczaj mu się to udaje. Warto też zwrócić uwagę, że jeśli jest już rozpędzony to występuje bug, którzy na chwile pozwala mu przejść przez ścianę a później wraca (ciekawe co by się stało gdyby dostał wtedy Wyrok Śmierci Thresh_MINThresha!).

W drugiej części filmiku (z mapy Twisted Treeline) widzimy natomiast, że Naaaaaaaaprzód!!! nie jest nieskończone i ma swój limit. Widać też wyraźnie, że tutaj nie zawsze potrafi odnaleźć drogę. Zastanawiam się czy to wina mapy czy postaci. Jeśli kogoś z Was też to zachęcam do eksperymentów!

Wygląda na to, że Anivia dobrze sprawdza się jako kontra na Kleda. A co Wy o tym myślicie? A może znaleźliście inne ciekawostki dotyczące tej umiejętności? Dajcie znać w komentarzach!