League of Legends r.

[Konkurs zakończony] Wygraj skórkę dla siebie i swojej walentynki

Nie martwcie się, nie zapomnieliśmy o walentynkowym nastroju! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym skórkę zdobyć możesz nie tylko dla siebie, ale i dla drugiej osoby.

Wyniki konkursu

Nagroda:
skórka dla Ciebie i Twojej walentynki

W konkursie mogą wygrać dwie pary. Każda z par otrzyma dwie skórki – po jednej dla każdej osoby z pary.

 • Wartość skórki: do 1350 RP.
 • Serwer: EUNE.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Skomentuj post konkursowy, oznaczając w nim osobę, z którą chcesz spędzić walentynki (na Summoner’s Rift lub gdzieś indziej!).

W konkursie zwyciężają dwie różne pary. Skórkę otrzymuje zarówno osoba, która skomentowała post, jak i osoba oznaczona.

Przejdź do posta konkursowego

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 14 lutego 2020 r. godziny 10.00 do 22 lutego 2020 r. godziny 20.00.

Wyniki zostaną przedstawione 26 lutego 2020 r. w trakcie transmisji na fanpage’u o godzinie 21.00.

Regulamin

 1. Konkurs jest przeprowadzany przez portal www.how2play.pl.
 2. Uczestnictwo jest w konkursie otwarte dla wszystkich osób, które skończyły 18 lat. Do uczestnictwa w konkursie osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodziców.
 3. Konkurs trwa od 14 lutego 2020 r. godziny 10:00 czasu polskiego do 22 lutego 2020 r. godziny 20:00 czasu polskiego.
 4. Do udziału w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: “Z kim chcesz spędzić walentynki (na Summoner’s Rift lub gdzieś indziej)?” oraz oznaczyć w komentarzu znajomą osobę do 22 lutego 2020 r. godziny 20:00.
 5. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo przez niezależny program widoczny na http://www.fanpagekarma.com/facebook-promotion w trakcie transmisji live na fanpage’u. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku przez wspomniany program oraz na ich upublicznienie podczas transmisji. Dane nie są wykorzystywane do innych celów niż losowanie.
 6. W konkursie zwyciężają dwie różne osoby. Nagrody są przyznawane czterem różnym osobom. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku. Dane nie są wykorzystywane do innych celów niż przeprowadzenie konkursu i wybór zwycięzcy.
 7. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 8. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na publikację danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku (imię i nazwisko) oraz linku do profilu na Facebooku na portalu www.how2play.pl w celu ogłoszenia nagrody.
 9. Nagrodą w konkursie są cztery skórki do 1350 RP w League of Legends (po jednej dla każdego zwycięzcy oraz po jednej dla każdej z oznaczonych przez zwycięzcę osób). Skórki mogą być wymienione na dowolną zawartość do wartości 1350 RP, która może być wysyłana w formie prezentu (wykluczając RP). Przyznanie innej nagrody, gotówki, bonu zakupowego, RP lub inna wymiana nie są możliwe.
 10. Zwycięzca zostanie ogłoszony na portalu www.how2play.pl 26 lutego 2020 r. W ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy (do 4 marca 2020 r.) skontaktuje się z nim organizator konkursu w celu uzyskania danych do odebrania nagrody. Organizator nie będzie prosić o nazwę użytkownika oraz hasło do konta (jedynie o nazwę przywoływacza). Nagroda może zostać przekazana najwcześniej po 24 godzinach od zaakceptowania zaproszenia do znajomych w grze. Kontakt nastąpi na konto na Facebooku, które brało udział w konkursie. Kontakt odbędzie się za pośrednictwem profilu: https://www.facebook.com/nalthe. Jeśli zwycięzca nie odpowie na próbę kontaktu do 31 marca 2020 r., nagroda przepada.
 11. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów odbioru nagrody.
 12. Organizator może wykluczyć uczestników konkursu, którzy naruszają warunki konkursu.
 13. Każdy uczestnik ma prawo w każdej chwili wycofać się z loterii. W tym celu należy napisać wiadomość na [email protected] do organizatora konkursu.
 14. Warunki konkursu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia lub podania przyczyny.