League of Legends r.

Koncert League of Legends?!

Riot Games znane jest z gier. No dobrze, nie rozpędzajmy się- z gry. Jednak z Ligą Legend związane są niesamowite, animowane historie oraz piosenki. W związku z odbywającymi się finałami Mistrzostw, postanowiono zrobić... koncert.

Ale jak to, co, gdzie, jak kiedy? Już spieszę z wyjaśnieniami. Kochane Riot Games postanowiło zebrać najlepszych artystów z całego świata i ich koncertem uświetnić tegoroczne Mistrzostwa. Koncert odbędzie się 3 listopada w Pływalni Olimpijskiej w Pekinie (ang. Beijing National Aquatics Center).

Jeśli chodzi o wykonawców, to będzie można usłyszeć m.in.  artystów znanych z Get Jinxed czy Klątwy Smutnej Mumii oraz zespół odpowiadający za najnowszy album Pentakill.

 

Gdy dodamy niesamowity klimat wydarzenia i rewelacyjną muzykę na żywo, to koncert League of Legends może okazać się wielkim sukcesem i jeszcze bardziej nabuzować fanów przed finałem.

Muzyka jest bardzo ważną częścią każdej gry, w tym oczywiście League of Legends. Przypomnijmy sobie hymny mistrzostw czy nawet melodie towarzyszące zapowiedziom kolejnych postaci! Bez tego nasza Liga nie byłaby taka sama!

Jeśli już zaczęliście wysypywać pieniądze ze skarbonki, to muszę Was rozczarować. Bilety będą dostępne tylko i wyłącznie dla mieszkańców Chin. Nie martwcie się, całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na lolesports.

 

Jeśli moglibyście pojechać na koncert z muzyką z Ligi, to wybralibyście się na niego? Uważacie, że pomysł jest trafiony, czy może wręcz przeciwnie?
Dajcie znać w komentarzach!