League of Legends r.

Możliwe skille Yoricka?

Włoska strona zaprezentowała ciekawy koncept umiejętności Yoricka. Zobaczcie sami!
Riot2

PASYW: Termin końcowy

Yorick spawnuje ghula co 30 sekund. Każdy bazowy atak redukuje cooldown pasywu o 2 sekundy. Każdy ghul ma 25% HP Yoricka i zadaje 10% obrażeń Yoricka (autoatak). Yorick może kontrolować więcej niż 3 ghule, ale będą one traciły HP, aż tylko 3 będą żywe.

Ghule będą chronić Yoricka, podążając za nim i atakując jego cele. Jeśli Yorick będzie miał przynajmniej jednego ghula, będzie otrzymywał 20% mniej obrażeń, które zostaną przejęte przez ghule.

Q: Cięcie łopatą

Yorick przebija wrogów łopatą, zadając obrażenia (+AD) i spowalniając ich na 1.5 sekundy. Jeśli Yorick ma ghule, skoczą one na cel (animacja z gifa).

giphy

Jeśli bohater lub stwór umrze w ciągu 2 sekund od zadania obrażeń przez [Q], Yorick natychmiast zespawnuje Upiornego Ghula.

W: Zabójczy Ichor

Yorick wypuszcza kule rozkładających się zwłok, które zadają obrażenia celom na obszarze, który pokonają, a także spowalniają je na 1.5 sekundy.

Ghule uderzone przez Zabójczy Ichor staną się Wybuchowymi Ghulami. Pędzą one do najbliższego wroga i wybuchają w kontakcie z nim, zadając obrażenia i spowalniając pobliskich przeciwników.

E: Znak ziemi

Yorick wypuszcza nieco ziemi pochodzącej z grobów, zadającej obrażenia (AP) i oznaczającej cele na 10 sekund. Jeśli Upiorny Ghul jest w pobliżu, stanie się on Wygłodniałym Ghulem.

Każdy Wygłodniały Ghul staje się wściekły i będzie atakował oznaczonego wroga przez maksymalnie 10 sekund. Ghul ten posiada bonus do prędkości ataku i przechowuje procentowe zadane obrażenia. Reaktywacja Znaku ziemi sprawi, że każdy ghul powróci do Yoricka, aby go uzdrowić za wszystkie przechowane obrażenia.

R: Uścisk nieuniknionego

Yorick otwiera grobowiec, przywołując 5 ghuli do wybranej strefy. Kiedy są żywe, Yorick może spamować [R], aby poruszać armią (coś jak ult Viktora).

 

Jak myślicie, czy Yorick może otrzymać takie skille?