League of Legends r.

Kolejne zmiany dotyczące solo carry

Riot Meddler znów poinformował graczy, nad czym obecnie pracuje Riot Games. Tym razem porozmawiamy o zmianach, które pozwolą zwiększyć wkład jednego gracza w całą rozgrywkę.

Riot kontynuuje prace nad zwiększeniem impaktu jednego gracza, a co za tym idzie, zwiększenia jego potencjału na “1 v 9”. Po zapowiedzianych w patchu 8.10 zmianach odnośnie “Shut down” ( zabijanie rywali z serią zabójstw będzie dawać bonusowe złoto zabójcy, a nie całej drużynie) oraz jungli ( level 3 ganki nie będą już tak wczesne) Rito ma już plany na 8.11. W tej aktualizacji chcą zmienić złoto przyznawane za niszczenie wież. Dokładniej chodzi o część golda, która powędruje do niszczyciela towera. Riot chce hojniej wynagrodzić graczy, dzięki którym przewaga zespołu rośnie. Wieże, które obejmie ta zmiana to zarówno te “zewnętrzne” jak i “wewnętrzne”.

Meddler zwraca również uwagę na to, że zwiększenie potencjału na “solo carry” zwiększy również wpływ gracza, który jest do przodu, na końcowy wynik meczu. Riot wie, że ostatnimi czasy zbyt mocno skupiał się na teamplayu, więc chcą trochę “naprawić sytuację”. Oznacza to, że będzie więcej przypadków, kiedy jedna osoba dobrze sobie poradzi, nafeeduje się i zdominuje rozgrywkę. Jeśli Twoje zagrania jako pojedynczego gracza będą potrafiły prowadzić grę, to będą potrafiły również wycarrować innych graczy. Riot uważa, że te zmiany będą dobre dla League, ale trzeba będzie je przetestować w akcji.

Czy uważacie, że Riot dobrze robi zwiększając możliwości snowballu?