r.

Kolejna skórka Louis Vuitton ujawniona w teledysku True Damage – GIANTS? Czyżby Ekko?

Oficjalnie wiemy już, że w 2020 roku kolejna skórka Louis Vuitton trafi do Senny. Wygląda jednak na to, że nie będzie to jedyna postać, która ją otrzyma.

Artykuły powiązane:

Skórka Louis Vuitton dla Senny

Podczas finałów Worlds 2019 potwierdzono, że w przyszłym roku wydana zostanie skórka z serii LV dla Senny. Zauważyliśmy także jej prawdopodobne ujawnienie w teledysku True Damage – GIANTS (o czym więcej pisaliśmy tutaj):

senna louis vuitton leak

Trudno przypuszczać, by miała to być zupełnie nowa linia skórek – Senna z billboardu z teledysku utrzymuje podobny styl, co Senna z True Damage – a raczej Riot nie stworzyłby kolejnego skina, który byłby tak podobny pod względem stylu. Możliwe więc, że będzie to – podobnie jak w przypadku Qiyany – edycja prestiżowa skórki True Damage, powstała przy współpracy z Louis Vuitton.

To nie jedyna postać! Czyżby jeszcze… Ekko?

Przyjrzeliśmy się teledyskowi jeszcze dokładniej i znaleźliśmy kolejny billboard o podobnym charakterze. Na dole również znajduje się napis “Louis Vuitton”, a postać, którą przedstawia, ma zdecydowanie bardziej męską sylwetkę.

Nie widzicie? Spójrzcie w lewy górny róg – albo na przybliżenie poniżej:

Postać ta zdecydowanie nie przypomina Yasuo, jednak niewykluczone, że może to być Ekko. Czyżby więc on również miał otrzymać skórkę Louis Vuitton?

Z drugiej strony postać ta jest na tyle trudna do zidentyfikowania, że równie dobrze może to być ktoś kompletnie inny (może nawet nikt z LoL-a; równie dobrze może to być po prostu skórka Louis Vuitton – niekoniecznie edycja prestiżowa) – a wtedy ten billboard będzie jedynie pełnił rolę easter egga.

Cały zespół True Damage dostanie skórki Louis Vuitton?

Załóżmy jednak, że jest to Ekko – w końcu taka szansa istnieje.

Skórkę Louis Vuitton otrzymała już True Damage Qiyana. Wiemy, że w przyszłym roku trafi ona też do Senny – prawdopodobnie również z linii True Damage. Wiadomość, że skórka LV może być również szykowana dla Ekko, sugeruje jeszcze jedną informację: może cały zespół True Damage otrzyma skórki Louis Vuitton? Nie byłoby to dziwne – w końcu Riot wydał edycje prestiżowe dla całego zespołu K/DA.

Pamiętajmy jednak, że to tylko podejrzenia – wypatrujcie jednak przecieków, ujawnień i informacji na ten temat.

Teledysk True Damage – GIANTS