League of Legends r.

Kiedy pojawi się prestiżowa edycja K/DA Evelynn?

Kto by się spodziewał, że cały zespół K/DA otrzyma prestiżowe wersje swoich skinów?

Na początku tego roku Riot Mort obwieścił, że pozostałe członkinie zespołu K/DA otrzymają jedne z droższych zestawów skórek z gry.

Na początku tego miesiąca wydano Prestiżową Ahri, jednak nie otrzymaliśmy ani słowa na temat tego, kiedy możemy spodziewać się Evelynn. Odpowiedzi udzielił znów ten sam rioter ze standardową formułką “niedługo”…

A raczej: “bardzo niedługo” – prawdopodobnie więc skórka ta pojawi się w najbliższych aktualizacjach.

Skiny z tematu Prestiżowych nie są możliwe do kupienia za RP. Zakupujemy je za pomocą różnych tokenów: w przypadku Kai’Sy było to 2500 Tokenów Mistrzostw, dla Akali 1800 Tokenów Snowdown, natomiast Ahri potrzebowała 100 Punktów Prestiżu (podobnie jak Aatrox). Tokeny zdobywamy za pomocą misji i codziennego grania z płatnymi Przepustkami… albo kupujemy je. Ich wartość wynosi około 100 dolarów (ok. 350-400 zł).

Daty wydania prestiżowych skórek K/DA

Prestiżowa Kai’Sa – 3.11

Prestiżowa Akali – 6.12

Prestiżowa Ahri – 7.03

Prestiżowa Evelynn – ?

Jak mogłaby wyglądać prestiżowa edycja K/DA Evelynn?

Wielu fanów deklaruje, że jest to jedyna prestiżowa skórka, jaką chcieliby zakupić. Mają jednak obawy, by skin nie skończył jak “kolejna bananowa chroma” ze zmienioną fryzurą i delikatną zmianą kolorów postaci. Pozostaje nadzieja, że Riot wykorzysta pomysły kilku grafików, którzy postanowili podzielić się swoją wizją Prestiżowej Evelynn.

 

źródło: https://www.artstation.com/artwork/XBG9L3

 

źródło: https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/general-discussion/WicEPEnU-prestige-evelynn