r.

Kiedy pojawi się Harrowing?

Harrowing coraz bliżej - czy Riot ma coś do powiedzenia w tym temacie? Sprawdź!

Jeden z Rioterów, Riot Pabro, na forum zapowiedział planowane zmiany w wydawaniu zawartości do wydarzeń:

“Chcemy zmienić kilka rzeczy we wprowadzaniu naszych eventów sezonowych, historii i dodatkowych trybów gry. Jak wiecie, w poprzednich wydarzeniach okresowych wypuszczaliśmy zawartość jednocześnie (np. Harrowing lub Snowdown). Idąc naprzód, postanowiliśmy to nieco zmienić i chcemy wydawać różne rodzaje osobno – jak np. zauważyliście na PBE w przypadku trybu One For All, skórkami Zombie/Slayer i zmiany bohaterów Shadow Isles. Wszystko to znaczy, że sezonowe eventy – typu Harrowing i Snowdown – będą wypuszczane inaczej, niż miało to miejsce w przeszłości. Daje to nam możliwość dodania większej ilości super rzeczy bez ograniczania nas do danej pory roku.”

Żeby jednak nie robić zamieszania – Riot Pabro mówi o historiach związanych z wydarzeniami, nie o wprowadzaniu samych eventów.

Ant in Oz wspomniał także o tegorocznym Harrowing:

“Aktualnie planujemy wypuszczenie kolejnej historii Harrowing w tym miesiącu. “

Cóż… Jak na razie, to – niestety – żadna niespodzianka. Ten Rioter wypowiedział się natomiast również w temacie przewidywanych zmian:

“W Runeterrze Harrowing może pojawić się w dowolnym dniu roku, nie tylko konkretnej nocy/miesiącu, więc opowiadanie historii związanych z Harrowing w październiku wydawało się nieco ograniczające.

Wspominałem, że w tym miesiącu wypuścimy nową historię Harrowing… ale następna może pojawić się w każdym momencie.

Innymi słowy – to, że zauważymy jakąś zawartość na PBE czy nawet w grze, nie oznacza, że od razu pojawi się event. Co o tym sądzicie?

Źródło: http://boards.pbe.leagueoflegends.com/en/c/general-pbe-feedback/Grefbrd1-a-note-about-the-harrowing?comment=00050002