League of Legends r.

Karthus otrzyma zmiany? – przemyślenia Meddlera – 16 marca

Jeśli śledzicie wypowiedzi Rioterów, to wiecie zapewne, że Meddler regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami o stanie rozgrywki. W najnowszym wpisie postanowił poruszyć temat nieco zapomnianego bohatera... Czy Karthus otrzyma buffy?

Karthus według Meddlera

Kilka słów odnośnie Karthusa, jako że byliśmy ostatnio pytani o jego stan oraz z uwagi na fakt, że od dłuższego czasu nic o nim nie powiedzieliśmy: nie planujemy dla niego żadnych zmian, jednak obserwujemy go po osłabieniach Exhausta (chcemy się przekonać jak bardzo go to dotknie/nie dotyczy).

No niestety, mainy Karthusa, ale wygląda na to, że Wasz champion nie zostanie ruszony w najbliższym czasie. Mam jednak wrażenie, że jest on jednym z tych bohaterów, który po prostu musi wstrzelić się w metę, a jeśli nie, to tak jak w przypadku wszystkich innych, dobry one-trick i tak sobie poradzi.

Trzeba też przyznać, że pomimo relatywnie niskiego pick ratio, Karthus dość dobrze radzi sobie na Summoner’s Rift, jako że wygrywa aż 51,41% meczy. Zapewne jest to wynikiem tego, że nie jest on chętnie wybierany przez mało doświadczonych graczy, więc statystyki zostają w rękach weteranów Piewcy Śmierci. Może nie warto go ruszać…


A co Wy myślicie o stanie, w którym znajduje się Karthus? Powinien otrzymać jakieś mniejsze lub większe zmiany, czy może jest on już cięższym przypadkiem, który podchodzi pod pełne VGU? Piszcie w komentarzach!